Uuenes korteriühistute tasuta hangete portaal
Neljapäev, 05. Märts, 2015

Postitanud Rain

Uuenenud hangete portaalis hanked.korteriyhistu.net saab ühistu püstitada hanke, suhelda pakkujatega ning koguda pakkumisi isiklikku postkasti risustamata. Hanke lisamine on tasuta ja lihtne, piisab hankevormi täitmisest. Nii lithne see ongi.

Esimene samm renoveerimistöödega alustamisel on pakkumiste kogumine ja õigete koostööpartnerite leidmine. Nüüd on see uuenenud hangete portaali abil lihtsam kui kunagi varem. Võimalik on otsida projektijuhti, projekteerijat või üksiku töö tegijat. Hinnapäringute ankeedid on kooskõlastatud valdkonnas tegutsevate firmade ekspertidega, et tagada piisav info korraliku pakkumise tegemiseks.

Hanke lisaja registreeritakse portaali kasutajaks ning hiljem on võimalik ühes kohas hallata hankeid ja suhtlust pakkujatega. Hinnapäring avaldatakse portaalis ja saadetakse e-mailiga kõikidele valdkonna pakkumisi soovivatele firmadele. Firmad saavad vajadusel andmete täpsustamiseks portaali vahendusel ühendust võtta ning esitada määratud tähtajaks pakkumise.

Firmade nimekiri on pikk. Hankijatel on võimalus pakkujatele hinnanguid anda, et lihstustada hilisematel hankijatel sobivaima koostööpartneri valikut. Võta alati kolm pakkumist ja usalda eksperte!

Alustamiseks:
1. Täida hinnapäringu vorm
2. Vasta firmade küsimustele
3. Vali parim pakkumine

Vaata lisaks:

Content received from: Korteriühistu Abi, http://korteriyhistuabi.com/ky