Avaleht Privaat sõnumid Otsi

Korteriühistu Abi tegemisi toetab www.korteriyhistu.net    

 

Privaatsuspoliis


Privaatsuspoliis

Kuigi selle veebilehe administraatorid ja moderaatorid üritavad eemaldada või muuta kõiki vastuolulisi materjale nii kiiresti kui võimalik, on võimatu üle vaadata igat teadet. Selletõttu nõustud sa, et kõik siia leheküljele tehtud postitused väljendavad autorite mitte administraatorite, moderaatorite või veebihalduri vaateid ja arvamusi (välja arvatud nende inimeste poolt tehtud teated) ja siit tulenevalt ei ole me nende eest vastutavad.

Sa nõustud mitte postitama ühtegi solvavat, roppu, labast, laimavat, vihaõhutavat, ähvardavat, seksuaalse suunitlusega postitust või mõnda muud materjali, mis võib rikkuda ükskõik millist käibelolevat seadust. Selle tegemine võib põhjustada sinu kohese ning eluaegse keelu siia veebilehele sisenemast (ja sinu teenusepakkujaga võetakse ühendust). Kõikide postituste IP aadressid salvestatakse abistamaks nende tingimuste täitmisi. Sa nõustud, et selle veebilehe veebihalduril, administraatoritel ja moderaatoritel on õigus eemaldada, muuta, liigutada või sulgeda ükskõik milline teade igal ajal, millal iganes neile sobib. Kasutajana nõustud sa, kõigi sinu poolt varem sisestatud andmete hoidmist meie andmebaasis. Kuna seda teavet ei avalikustata ühelegi kolmanda osapoole inimesele ilma sinu nõusolekuta, ei kanna veebihaldur, administraatorid ega moderaatorid vastutust ühegi häkkimiskatse eest, mis võivad andmeid ohustada.

See veebilehekülg kasutab küpsiseid et hoida teavet sinu enda arvutis. Need küpsised ei sisalda varem sisestatud teavet — need mängivad rolli vaid sinu vaatepildi täiustamisel.

E-maili aadressi kasutatakse vaid sinu registratsiooniteabe ja parooli kinnitamisel (ning juhul kui sa oled praeguse salasõna unustanud ning tahad uut).
E-maili kasutatakse ka juhul kui sa tellid meie uudiskirja või tahad, et sind mõne foorumiteema uuenemisel teavitataks.

NB! Enne kui postitad foorumisse oma teema loe eelnevalt kindlasti foorumi reegleid. Ära postita administraatori emailile oma ühistu teemalisi küsimusi.

Sa võid igal ajal muuta oma tellimusi e-mailile, seda muutes oma konto lehelt või kui soovid, et sinu konto kustutakase saada palun vastavasisuline kiri aadressile info(ät)korteriyhistuabi.com.

Lugupidamisega,
korteriyhistuabi.com toimetaja


Korteriühistu Abi on eraalgatusel loodud infoportaal,
mis on suunatud eelkõige korteriühistutega kokkupuutuvatele inimestele
KORTERIÜHISTU ABI 2006-2016

Kontakt *  * Reklaami meid * Tutvustus

Interaktiivne tarkvara välja lastud GNU GPL all
Privaatsuspoliis