Miks see kiri oli prügikastis?

Erinevad teated ja soovitused. Jäta siia ka oma ettepanekud. Alafoorumit saab lugeda ka anonüümselt

Moderaator:Heino

Vasta
Kasutaja avatar
Metsakooli
Üüriline
Üüriline
Postitusi:33
Liitunud:19 Juun 2006 03:00
Asukoht:Tallinn
Miks see kiri oli prügikastis?

Postitus Postitas Metsakooli » 21 Apr 2007 17:09

Leidsin foorumi rubriigist "Prügi" postituse, kus inimene soovis teada kuidas astuda juhatusest tagasi, koosolekut kokku kutsumata. Millegipärast oli see teema suletud kui mittesobiv. Mul siis selline küsimus, et miks? Seaduslik võimalus ju selleks on täiesti olemas. Või on ta mittesobiv mingil muul põhjusel, mis on ära toodud saladuslikes kuulutamise reeglites, mida mul ei õnnestunud leida?



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Mis sind häirib?

Postitus Postitas Heino » 21 Apr 2007 21:00

Probleemiks oli foorumi teema pealkiri. Pealkiri peab olema konkreetne ja teemale vastav. Kui igaüks paneks pealkirjaks "Aidake" või "Küsimus" siis oleks siin suhteliselt keeruline otsida oma probleemidele vastavaid teemasid.

Mis puudutab foorumi reeglitesse siis peale üleminekut ei olnud neid koheselt tagasi pandud. Siin nad nüüd on: http://www.korteriyhistuabi.com/ky/Foru ... t=403.html


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

Kasutaja avatar
ergon
Haldur
Haldur
Postitusi:760
Liitunud:21 Mär 2006 02:00
Asukoht:Tallinn
On tänanud: 1 kord

Re: Miks see kiri oli prügikastis?

Postitus Postitas ergon » 21 Apr 2007 23:28

Olen Metsakooliga ühte meelt. Nii kergekäeliselt ei saa abipalveid ära visata. Administraatoril on ju lihtne oma kogemustele tuginedes anda abipalvele õige nimetus, kui see NII tähtis on et sisu enam ei huvita. Kõik ei ole nii nutikad, et osata oma probleemile lühike ja tabav nimetus anda.

Ega nad selle pärast vähem abi ei vaja.



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Miks see kiri oli prügikastis?

Postitus Postitas Heino » 21 Apr 2007 23:40

Siin foorumis on 2500 postitust. Nendest umbes 10% on olnud vajadus redigeerida...

Ja juhul kui inimesel seda teemat on väga vaja siis ta saab alati uue teema postitada õigete pealkirjadega...

Reeglid on tehtud selleks, et neid järgida.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

Valge
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1206
Liitunud:06 Apr 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Re: Miks see kiri oli prügikastis?

Postitus Postitas Valge » 22 Apr 2007 10:32

Minu teada on Heino alati postitused kenasti õige nimetusealla pannud ja üksiki pole neist kadunud või tähelepanuta jäänud.
Kuidas juhatusest tagasi astuda, sel teemal on siin ka muid postitusi http://www.korteriyhistuabi.com/ky/Foru ... /t=22.html


Tark teeb alguses seda, millega rumal lõpetab (Baltasar Gracian)

Vasta