Signatuur

Erinevad teated ja soovitused. Jäta siia ka oma ettepanekud. Alafoorumit saab lugeda ka anonüümselt

Moderaator:Heino

Vasta
Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:
Signatuur

Postitus Postitas Heino » 07 Juul 2006 10:01

Et teised postitajad saaks aru, millise vastajaga on tegu, kutsuks üles muutma oma signatuuri.

Näiteks kui sa oled mõne ühistu juhatuse liige siis võiks sinu signatuur olla selline: [color=red:bc33d70c29]Kõ Kena Maja, 52 korterit, juhatuse liige, 2003 alates[/color:bc33d70c29]. Samamoodi võid olla ka raamatupidaja, revident jne.

Kui sa aga oled ka mõne haldus ettevõtte vms. firma esindaja ja sa seda ei häbene siis võiksid ka sellest märku anda, nt: [color=red:bc33d70c29]AS Maja Haldaja, tegevjuht[/color:bc33d70c29].

See kuidas sa täpselt kirjutad on aga sinu enda teha, see on kõigest soovitus aga usun, et see toob rohkem kasu ja teeb asja huvitavamaks.

Oma signatuuri saad muuta kui lähed Menüüst "Sinu kontole" ja sealt "Kasutaja info", natuke kerid alla ja suurde kasti hakkagi infot lisama. Teine võimalus seda muuta on juhul kui sa oled foorumis siis üleval on link "Profiil", vajuta sinna ja otsi Signatuuri lisamise koht.

Juhul kui on sul teised arvamused asjast, vasta siia teemasse.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

sirts
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1405
Liitunud:18 Veebr 2006 02:00
Asukoht:Tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas sirts » 09 Juul 2006 01:54

Mõte on hea, kuid ei usu, et see säärase foorumi puhul täätab.



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Postitus Postitas Heino » 09 Juul 2006 18:27

Millise foorumi puhul see siis täätaks?


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

sirts
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1405
Liitunud:18 Veebr 2006 02:00
Asukoht:Tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas sirts » 09 Juul 2006 18:54

Ei oska arvata, võibolla ei täätagi üheski foorumis. Või ainult nendes, kus algusest peale on teada, et seal tuleb esineda oma pärisnime all. Ma sain aru, et tuleks kommentaari juurde kirjutada nimi ja ühistu ja amet ja isegi n-ä staaž. Või mõtlesid sa midagi muud?
Praegugi tundub, et liikmeks on end foorumis registreerinud paljud, kuid mõttedi vahendavad ainult 3-4 inimest. Samas kui vaatad profiili, siis on praegugi vähe neid, kes näiteks tahaksid oma meiliaadresse või kodulehekülge või isegi piirkonda seal märkida.



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Postitus Postitas Heino » 09 Juul 2006 21:15

Aga sa ise?

No - vahet pole. õhesõnaga, kes julgeb ja ei karda, andku minna.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

Valge
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1206
Liitunud:06 Apr 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Postitus Postitas Valge » 09 Juul 2006 21:35

Ma ei usu, et siin on tegemist kartusega. Mis vahet seal on kas ma olen esimees või liige, või hoopis ermajaomanik. Kui ma Kõ teeamde osas oskan kaasa rääkida, küsimusi esitada, nõua anda ja nõu saada, siis pole sellel vahet. Ilmselt on vahe informatsiooni saajal, sest paraku usutakse rohkem praktikuid ja ka juriste.

Mina olen ja tegelen:
Kõ Valge 12 - korteriomanik ja endine juhatuse liige
põhitääd teen Elion Ettevõtted AS, Ärikvaliteedi üksuses, protsessihaldurina.



sirts
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1405
Liitunud:18 Veebr 2006 02:00
Asukoht:Tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas sirts » 10 Juul 2006 00:10

No minu andmed on ka profiilis olemas, ka ühistu kodulehekülje aadress. Kes aga sealt ei viitsi otsida, siis olen Kõ Rukki 11 juhatuse liige, põhitääd teen ajakirjanikuna. Lisaks sellele korraldan FIEna infopäevi ja seminare, sealhulgas ka korteriühistutele. Enne ja pärast sääki kipun propageerima korteriyhistu.netti. Olen täätanud paljude raamatupidamisprogrammidega, otsinud võimalikult paindlikku süsteemi, mis võimaldaks teha just seda, mis korteriühistutel vaja, oleks äärmiselt lihtne, mugav ja odav, hoiaks kokku aega ja annaks võimaluse suhelda ja tääd teha üle veebi. Seni on seda kõike suutnud vaid korteriyhistu.net.
Loomult pole ma arg ja julgen oma seisukohti kaitsta ka oma nime all, sest ei kipu oponente isiklikult ründama. Sama ootan ka teistelt väitlejatelt. Hindan asjalikku arutelu ja sooja südant, mis aitavad inimsuhetes korda hoida. õhistus ei huvitagi niiväga remonditääd, kuivõrd heade suhete loomine ja hoidmine naabrite vahel. Usun siiralt, et ka kortermajas võib olla mõnus kodu, kus naabrid üksteise järel põhjendamatult ei luura ja paha ei soovi, vaid tunnetavad ühist tiimi. See on kõige alus, sealt edasi tähtsuselt teisel kohal on füüsiline hoolitsus selle ühise kodu eest.
Vot niipalju siis siin endast. Minu häda on, et kipun liiga palju ehk kirjutama siin. Ehk kannatate välja.



Vasta