Kas faile saab siia kusagile ülesse riputada?

Kui märkad mingit viga või ei saa millegagi hakkama siis postita oma probleem siia

Moderaator:Heino

Vasta
Valge
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1206
Liitunud:06 Apr 2006 03:00
Asukoht:Tallinn
Kas faile saab siia kusagile ülesse riputada?

Postitus Postitas Valge » 02 Mai 2006 00:14

Heino

Saadaksin hea meelega Teile revisjoni reglemendi mille koostasin Kõ jaoks. Paraku on revisjoni tegevus põhikirjades ja ka seadusandluses vähe käsitletud (küll audiitori tegevust) ja nii ma kirjeldasin juhatuse ja revisjoni õigused ja kohustused kasutades erinevaid seadusandluseid mis sobivad antud teema raames käsitleda ja mille võib üldkoosolekul kinnitada. Tahan seda jagada ka teistega, kuid ei oska faili leheküljele salvestada. Kas olete huvitatud?



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Postitus Postitas Heino » 02 Mai 2006 00:37

Jah, see võimalus on täiesti olemas. Sinna pääseb sellelt lingilt: http://www.korteriyhistuabi.com/ky/modu ... dddownload.

Hetkel on aktiveeritud ka üleslaadimise võimalus otse oma arvutist, reeglina on see välja lülitaud turvalisust silmas pidades.

Juhul kui üleslaadimine on välja lülitatud saab faili lisada: lisades lingi või siis fail saata e-mailile info@korteriyhistuabi.com ja ma lisan selle ise.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

Valge
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1206
Liitunud:06 Apr 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Postitus Postitas Valge » 31 Mai 2006 16:07

Kas portaali (kuhugi vahetaskusse) faili kohe üleslaadida ei saa (Browse abil)?
Ma ei ole kindel, et lingi abil saate faili kätte. Kõik minu failid asuvad serveris millele ligipääs on turvatud.



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Postitus Postitas Heino » 31 Mai 2006 17:52

Ma avan selle võimaluse.

P.S. Nägin ka, et olite lisanud ühe faili. Jah - tõepoolest nii ei saa faili kätte.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

Vasta