Eksplutatsiooni kulut.

Raamatupidamist arutlevad teemad

Moderaator:Heino

Vasta
svetik
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:10 Aug 2018 22:03
Asukoht:Tallinn
Eksplutatsiooni kulut.

Postitus Postitas svetik » 10 Aug 2018 22:16

Tere,
Minu korteri suurus on 28m2. Eelmine arve kuus real EKPSLUT.KULUT oli summa 24,25 EUR ja on arvestatud ruutmeetri järgi. See kuu arve sama rida juba 48 EUR. Summa tõuisis 2 KOORDA. Olen helistanud ja küsinud, mulle vastati, et nüüd on arvestatud mitte ruutmeetri järgi vaid korteri järgi. See tähendab, et mina maksam nüüd 2 korda rohkem a kellel on 3 toaline korte hind jäi samaks - 48 EUR. Korter ongi ostetut 1 toaline, et kulut oleks väiksemat, kus siis õigus on, et korter 28m2 ja näiteks 60m2 korteris maksut on samad? Koosolek sellel teemal majas ei olnut. Kuida mina pean nüüd tegutsema? Lõppsumma korteris see kuu on 70 EUR, mina ei ole sellega nõus.



MargusT
Juhatuse liige
Juhatuse liige
Postitusi:309
Liitunud:17 Juul 2008 02:57
Asukoht:Võru
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Eksplutatsiooni kulut.

Postitus Postitas MargusT » 11 Aug 2018 02:38

Vaata kuidas teil põhikirjas majandamiskulude jagamise põhimõtted kirjas on. Nii kuis seal kirjas nii tulebki jagada. Arvete koostamise aluseks on majandamiskulude aastakava. Kui seal on see kulurida korteriomanike poolt vastu võetud, siis on arve väljastajal selleks õigus olemas. Kui seda pole, siis on tegemist omavoliga ja korteriomanikul on õigus see arve tasumata jätta. Loomulikult tuleb KÜ-le selle kohta ka kiri saata. Jne jne



Vasta