Diktofoni kasutamine koosolekul

Korteriühistu juhatuse, üldkoosoleku ja teised teemad

Moderaator:Heino

Vasta
elmar33
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:21 Juun 2009 20:17
Asukoht:Paplite 9
Diktofoni kasutamine koosolekul

Postitus Postitas elmar33 » 21 Mär 2011 22:09

Kas ja millistel tingimustel võib lindistada KÜ koosolekut diktofoniga? Pooled, 4/7 meie maja elanikest väidavad, et kui kõik koosolekul osalejad ei anna nõusolekut lindistamiseks, siis ei tohi diktofoni kasutada. Mis jääb siis minule aluseks koosoleku protokolli vaidlustamiseks?



Roland66
Haldur
Haldur
Postitusi:826
Liitunud:02 Jaan 2008 19:41
Asukoht:Tallinn, Kohtla-Järve
Kontakt:

Re: Diktofoni kasutamine koosolekul

Postitus Postitas Roland66 » 21 Mär 2011 22:15

Tunnistajad kohtus tunnistavad. Olen lugenud kohtuotsust, kus käsitleti sama teemat, korteriomanikul keelati koosoleku otsusega koosoleku lindistamine ja kohtus jättis otsue jõusse.


www.ekomliit.ee
Kommunismi lõpp kortermajades tulenevalt RIIGIKOHTU TSIVIILKOLLEEGIUMI KOHTUOTSUSEST Eesti Vabariigi nimel Kohtuasja number 3-2-1-146-10 ja 3-2-1-50-11
KÜ - palju toredaid inimesi!
Vox populi vox Dei

rewa2
Revident
Revident
Postitusi:248
Liitunud:11 Okt 2008 19:12
Asukoht:Tartu

Re: Diktofoni kasutamine koosolekul

Postitus Postitas rewa2 » 23 Mär 2011 07:57

Kui keegi kuskil salaja sindistab, siis võib tekida küll jamasid... Kui aga juhataja laual on avalikult diktofon ja kõigile on see teada antud... see on abiliseks täpsema protokolli kirjutamiseks .. ei tohiks ju paha olla.
Tean ühistut,kus kõik koosolekud lindistatakse video peale.
Mina olen ka mitu aastat olnud üldkoosoleku protokollija ja juhataja laua peal on diktofon. Pole olnud probleemi.See ju avalik koosolek. Kui hiljem kui tekibki vaielus, saab lindilt kontrollida..
Ja mis veel.. Kui kõik teavad, et läheb linti, siis ei toimu vahele karjumist ja rumalaid sõnavõtte.



Vasta