KÜ juhatuse koosolek

Korteriühistu juhatuse, üldkoosoleku ja teised teemad

Moderaator:Heino

Vasta
reelicca
Liige
Liige
Postitusi:61
Liitunud:23 Mai 2011 21:15
Asukoht:Tallinn
KÜ juhatuse koosolek

Postitus Postitas reelicca » 18 Okt 2011 16:35

Tere õhtust,
mul seisab lähiajal ees esimene KÜ juhatuse koosoleku kokkukutsumine ja läbviimine.
Oskab keegi nõu anda päevakorra koostamisel?
Olen juhatuse esinaise rollis väga väga roheline leht ning dokumentatsioonidega tutvumine hetkel minul päevakorral. Hetkel suudan ise vaid mõlda päevakorrale ning sealsele 1 Päevakajalised teemad-küsimused.
Kas uue majandusaasta tegevuskava koostamine sobiks ka üheks päevakorrapunktiks?

Tänud kõikidele kes võtavad vaevaks abistada hea nõuga :) ....



Kytt
Revident
Revident
Postitusi:184
Liitunud:19 Juul 2011 23:48
Asukoht:Harjumaa

Re: KÜ juhatuse koosolek

Postitus Postitas Kytt » 18 Okt 2011 17:46

Juhatuse koosoleku päevakord ongi konkreetselt TEIE juhatuse päevakord. Ega seal midagi keerulist ei ole - võtke ette need asjad mis ette võtmist vajavad ning üldiselt üle 5 punkti pole mina kunagi päevakorda pannud. Ahjaa... soovitan ette mõelda, kuidas delegeerida ülesanded teistele ka. Muidu teedki kõike üksi ja jäädki tegema.



pimeloom
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1529
Liitunud:02 Juul 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Re: KÜ juhatuse koosolek

Postitus Postitas pimeloom » 18 Okt 2011 20:46

Juhatuse koosolek tuleks kutsuda kokku siis, kui on tekkinud küsimusi, mis seal arutamist ja otsustamist vajavad. Koosolekut kokku kutsuda lihtsalt kokku kutsumise pärast ei ole mingit mõtet.

Soovitan koosoleku päevakorrapunktid ikka konkreetsete otsustamist vajavate teemadena välja kirjutada. Sinu pakutud Päevakajalised teemad-küsimused on väga nadi päevakorrapunkt.

KÜ majanduse aastakava koostamine sobib loomulikult üheks päevakorrapunktiks.


LIhtsalt hea inimene :P

reelicca
Liige
Liige
Postitusi:61
Liitunud:23 Mai 2011 21:15
Asukoht:Tallinn

Re: KÜ juhatuse koosolek

Postitus Postitas reelicca » 18 Okt 2011 23:10

Tänud vastajatele. Päevakajalised teemad-küsimused all terve pikk nimekiri millest tuleb rääkida. Ma teises töös ei ole küll kunagi pannud nt 10 päevakajalist teemat-küsimust veel eraldi väljakirjutatuna koosoleku päevakorraks, vaid ikka Päevakajalised teemad. Kuid eks inimene õpib iga päev miskit uut.... :)



Vasta