1. leht 1-st

Hinnapakkumiste ausus?

Postitatud: 11 Apr 2011 11:03
Postitas arpeau
Tere,
kirjutan teile murega, kus meie haldusfirma HANSA REM pakub välja kolm hinnapakkumist, millest üks on tõsiselt võetav ja kaks neist võltsid.
Andsime haldusfirmale teada, et need võltsid hinnapakkumised meile ei sobi, mille peale teatati, et neil rohkem pole. (Loomulikult on meil juba ammu uued välja valitud!)
Kas siin foorumis on juristidest lugejaid? Tahaksime kuidagi nende võltsitud hinnapakkumise pärast firmale midagi teha, sest nende ülbus on ülemõistuse. Kas see oleks kuidagi võimalik? Tänan vastuste eest!
Lisan ka lingid mõlemale hinnapakkumisele.
http://web.zone.ee/arpeau/load/korter/ seal olevad PDF failid.
Tähelepanu võite pöörata kirjavigadele ja allkirjale!

Lugupidamisega,
Arpeau

Re: Hinnapakkumiste ausus?

Postitatud: 11 Apr 2011 12:20
Postitas pimeloom
Kõigepealt võiks soovitada, et kui te haldusfirmaga rahul ei ole, siis mis keelab teil uut haldusfirmat leidmast või ise haldama hakkamist. Tallinnas ei tohiks ju haldusfirma leidmisega probleeme olla.
Mis puudutab hinnapakkumisi, siis keegi ei sunni teil ju neid firmasi valimast, kelle pakkumised teile ei sobi.
Kui te tahate nende hinnapakkumiste pärast firmale midagi teha, siis parim võimalus ongi nendega leping lõpetada ja uus haldusfirma leida.

Mis kirjavigadesse puutub, siis ilmselt on venelane eesti keeles kirjutanud, selles küll midagi kriminaalset ei ole. Allkirjade koha pealt ma sõna ei võta, pole paraku grafoloog.

Re: Hinnapakkumiste ausus?

Postitatud: 11 Apr 2011 12:53
Postitas lasnakas
Võltsingut ma küll ei näe. Viktor Freudenberg on mõlemas firmas juhatuse liige ja tema allkiri on täiesti vettpidav. Natalia on aga nüüdseks vist Viktori abikaasa, sama perekonnanimi registrisse tekkinud, kuid teises firmas kogu aeg juhatuse liige olnud.
www.rik.ee lehelt on ju imelihtne välja võtta kes mis ajast mingi firma juhatuse liige olnud või on.

Re: Hinnapakkumiste ausus?

Postitatud: 12 Apr 2011 10:28
Postitas ergon
Ma ei vaadanud küll neid faile, kuid lähtudes eelpool toodud infost, siis ühe ja sama isikuga seotud ettevõtete erinevaid pakkumisi ei saa tõsiselt võtta.

Re: Hinnapakkumiste ausus?

Postitatud: 12 Apr 2011 21:20
Postitas elektrik
Tähendab ühepere firmad. Nii see ikka ei käi. Võetakse ikkagi erinevad firmad, kus keegi ei ole omavahel seotud. Kui keegi majas seda avastab. Usun , et tuleb suur lärm. Tehke ikka tööd ausalt.