Keldriboksi ümberehitus

Tahad kurta oma head või halba saatust või on mingi muu probleem? Aga palun.

Moderaator:Heino

Vasta
Sammalhabe.1
Üüriline
Üüriline
Postitusi:7
Liitunud:27 Sept 2010 23:20
Asukoht:Eesti
Keldriboksi ümberehitus

Postitus Postitas Sammalhabe.1 » 27 Sept 2010 23:55

Tere!
Elan N linnas , N tänaval N majas juba üle 5 a, 2010 juulis otsustasin rekonstrueerida e. pikendada oma keldriboksi, kuna maist ja mittevajalikku vara tuli kuskile paigutada . Keldrisse minnes asub minu poolel, peale minu keldri veel 4boksi. Keldribokside juurde viib vaheuks läbipääsuavaga 80cm. Uurisin KÜ põhikirja ja seal ei olnud ühtegi punkti keldri ümberehituse kohta.
Mõeldud tehtud- pikendasin boksi seina -majavaheseina pole -arvestades ka teiste elanikega, teiste bokside omankud pääsevad oma boksde juurde läbi läbipääsu ( minu boksi ja maja vaheline sein ) mis on 80 - 100 cm lai. Samas suhtlesin ka teiste korterite -bokside nr. A, B, C omanikega ,küsides nende nõustumist või mitte nõustumist minu rekonstruktsiooniga, bokside nr. A, B, C omanikud nõustusid rekonstrueerimisega, mis sai ka kirjalikult fikseeritud ja allkirjastatud.
Boksi nr. D.omanikuga ma ei suhelnud kuna tegemist on kadeda keskeakriisis üksiku naisterahvaga, kes juba alguses minu peal viltu vaadanud - e. siis väljast tulnud elanik jne. , kuna suutsin 70-ndas aastates seismajäänud korteri tema korteri vastas korda ja elamiskõlblikuks teha.Ja nüüd 2 kuud hiljem boks D naistrahvas hakkas kiusu ajama, et tema ei pääse oma boksi juurde ja sinna sisse :twisted: .Kas ma olen millegi suhtes eksinud ja midagi rikkunud??või on mingi pukkt kuskil mis reguleerib klderite pinda ja muud sellist?



Kytt
Revident
Revident
Postitusi:184
Liitunud:19 Juul 2011 23:48
Asukoht:Harjumaa

Re: Keldriboksi ümberehitus

Postitus Postitas Kytt » 01 Aug 2011 17:22

Avastasin selle teema ja ütleks, et üldkoosolek peab ikkagi otsustama. Endal seisab ees ilmselt sama asi aga üldpinna jagamise moel.



Vasta