valitsejal valed m2andmed?

See alafoorum on suletud.

Moderaator:Heino

Suletud
LittleAngel-
Üüriline
Üüriline
Postitusi:14
Liitunud:23 Veebr 2007 02:00
valitsejal valed m2andmed?

Postitus Postitas LittleAngel- » 17 Mär 2011 14:52

asi selline,et arvestasin terve maja korterite ruutmeetrid(kinnistamisotsuse alusel)aga nüüd koosolekul esitas valitseja maj.aasta aruande kus temal on 176m2vähem ,kui mina sain.Kas see haldusfirma lollitab meid(paneb raha kõrvale)Kuidas ma seda veel kontrollida saaks?ehitisregistri andmed klappisid minu omadega.Mida teha?Ennem pole keegi seda uurinud aga seoses uue laenuga hakkasin arvestama ja vot mis välja tuli-see firma haldab meid juba 6a.



lasnakas
Haldur
Haldur
Postitusi:700
Liitunud:18 Mai 2008 16:01
Asukoht:Tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: valitsejal valed m2andmed?

Postitus Postitas lasnakas » 17 Mär 2011 15:55

Arusaamatu, miks Sa otse valitsejalt endalt ei küsi?



elektrik
Revident
Revident
Postitusi:181
Liitunud:09 Veebr 2011 10:02
Asukoht:Tallinn

Re: valitsejal valed m2andmed?

Postitus Postitas elektrik » 17 Mär 2011 17:30

Ega see esimene juhus pole. Minu Vara hallanud majas oli samuti m2 väiksemad , kui tegelikult oli. Vaata Ehr.ee .Sealt saad ka täpsed andmed kätte. Ja ka kinnistusraamatust. Mulle ütles korteriomanik , et korter läks järsku suuremaks. Esitasin talle vastava dokumendi , kus kõik tema korteri andmed sees. Abikaasa tunnistas , et mul oli õigus.- Ja ka teised korteriomanikud tunnistasid et neil oli enne vale arvestus. Ma ei tea , kus nad need andmed võtsid.Mõtlen , et Minu Vara. Siis sul tuleb kontrollida , millistes korteriarvetes on tehtud vale arvestus.



Scroll
Üüriline
Üüriline
Postitusi:37
Liitunud:04 Juun 2010 22:04
Asukoht:Tartu

Re: valitsejal valed m2andmed?

Postitus Postitas Scroll » 17 Mär 2011 20:59

Minge kinnistusametisse ja küsige sealt maja kohta dokumente ehk suletud toimikut. Seal peaks kõik kirjas olema nii m2 korteris eraldi, kui ka kõik kokku. lisaks korruse plaanid jne. Jõudu ja jaksu.. kaasa kindlasti dokument.



elektrik
Revident
Revident
Postitusi:181
Liitunud:09 Veebr 2011 10:02
Asukoht:Tallinn

Re: valitsejal valed m2andmed?

Postitus Postitas elektrik » 17 Mär 2011 21:17

Mine kinnistusametisse. Telli iga korteri kohta andmed. Sulle prinditakse kõik korterid eraldi välja.20 lehte on tasuta ja ülejäänud on tasulised. Siis on sul olemas ülevaade maja olukorrast. Tead millistele korteritele rohkem pöörata tähelepanu. Ma mõtlen , kui on majas võlglased. Kui ei taha maksta. Tee nii , et lähed kelliga koos. Või käid mitu korda. Mõnel korteril on mitu lehte, sellega pead arvestama



Suletud