Hulgiskleroos / sirprakuline haigus / vähk / ravi saadaval

Moderaator: Heino

Vasta
matteo1
Üüriline
Üüriline
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Sept 2020 23:17

Hulgiskleroos / sirprakuline haigus / vähk / ravi saadaval

Postitus Postitas matteo1 » 02 Sept 2020 00:14

Juba aastaid on teatud haigustega patsientide tervise parandamiseks olnud erinevaid ravimeid, kuid ilma võimaliku eduta. Mõned farmaatsiaettevõtted suutsid toota ainult jätkusuutlikke ravimeid, mis võivad kas vähendada valusid, rünnakuid või panna patsiente end paremini tundma. Teaduslikult tunnustatud ravimeid reklaamiti sotsiaalmeedia platvormidel, bänneritel ja spetsiaalsetes haiglates. Kuid ainus, mis selle uue jätkusuutliku ravimi kasutamisel populaarne oli, oli märkimisväärne hinnatõus, kuid need ravimid ei ravinud nende haigustega patsiente jäädavalt. See tähendab, et patsiendid pidid kulutama rohkem sarnastele ravimitele, mis ei suutnud neid püsivalt nendest haigustest ravida. Nii et mõnel patsiendil oli raske ravikuludega sammu pidada, oli hooldajatel nii suur koormus, mis pani mõned hülgavad patsiendid, kes jäid varem või hiljem selle haiguse tõttu surema. Teisest küljest ei reklaamitud taimset ravi, mida katsetati erinevate patsientide seas ja mis tõestasid nende haiguste püsivat ravi, sotsiaalmeedia platvormidel ega pälvinud juhatuste tunnustust ravikriteeriumide täitmiseks, mõned neist kas keelati või ettevõtted lõpetati lõplikult. Näide (Niprisan) ravim, mis ekstraheeriti põlisrahvaste ürtidest, mis ravis sirprakulisi patsiente. Võite ise Wikipedias või Google'is uurida ja vaadata, mis täpselt juhtus, ning see ei jõudnud abivajavate patsientide jaoks enam kaubaks. Ravimid on välja töötatud patsientide ravimiseks taskukohase hinnaga, mida ei peeta saladuseks, ja dokumenteeritud on ainult teaduslikult tunnustatud ravimid või meetodid nende haiguste ravimiseks hinnaga, mida saavad lubada vaid rikkad. Näide (luuüdi siirdamine sirprakulise aneemia korral) maksis 150 000–250 000 dollarit ravi eest, mille täpsus on vaid mõni protsent. Ja seda haigust põdevaid patsiente on palju, ärge laske kellelgi end petta. Sirprakk pole haigus, mis on päritud ainult kindlalt rassilt, kellelgi võib see haigus olla sama mis hulgiskleroos.

MÄRKUS. Minu mõte pole siin diskrediteerida farmaatsiaettevõtteid ega juhatusi, kes väidavad nende ravimite turustamiseks heaks kiitvat, et saladusi varjata.

Kohalikest ravimtaimedest on eraldatud ravimit, mis ravib hulgiskleroosi, sirprakulist aneemiat ja vähivorme. Ravim on olnud müügil juba 18 aastat ja patsiendid on käinud teistel foorumitel, valgustades teisi patsiente ravimtaimede kohta, mida saab ravida. iga patsient. Kuid kuna kõigi inimeste või patsientide mõte on keskendunud ainult teaduslikult heakskiidetud ravimitele ja meediale, pöördub ta alati, kui satub teavet ravi kohta, mis pole Google'is ega Vikipeedias nähtav. Need platvormid ei dokumenteeri kunagi teavet, mida pole heaks kiidetud. Nii et sa näed ainult seda, mida nad tahavad, et sa näeksid, ja usud seda, mida nad tahavad, et sa usuksid.

Oleme selle ravimtaimega töötanud aastaid. Ja me oleme edukalt omandanud soovitud tulemused ning toome nüüd ravi meie väikesele publikule. Nüüd saame hulgiskleroosivähi (mitmesugused) ja sirprakulise aneemiaga patsiendid täielikult ravida. Meie peamine eesmärk on aidata nii palju patsiente kui võimalik. Sel põhjusel pole meil patsiente puudutavat veebisaiti, lehte, Youtube'i kanalit ega muid sotsiaalseid linke. Kui see teave levib nagu sotsiaalmeedia platvormidel, ei saa keegi seda ravi ja meie jõupingutused on asjata. Me tahame kaotada rahvastiku kasvu kaudse kontrolli ravimatu haiguse kaudu. Inimesed ei saa võtta teiste inimeste tõsist tervist kui nende oma. Oleme kõik oma looja silmis võrdsed. Mõned inimesed ei tohiks teenida miljardeid, samas kui teised inimesed või patsiendid põevad endiselt neid haigusi, mida need ravimid ravivad. Oleme perekond ja peaksime olema üksteise hoidjad. Allpool on toodud meie hinnad ravimeetoditele ja muudele seotud haigustele, mis on ravitud lähedase sarnase taimse raviga;


hulgiskleroosi ravi


(Taastuv-remiteeriv

Sekundaarne-progresseeruv

Esmane-progresseeruv

Progresseeruv-taastuv): 10 000–16 000 eurot

Sirprakulise aneemia ravi maksumus: 23 000 eurot

Hepatiit (A, B, C): 19 000–21 000 eurot

Hemorroid: 7000eurot

lümfoomid (Hodgkin ja mitte-Hodgkin): 19 000eurot

Hulgimüeloom: 24 000eurot

Pärasoolevähk / munandivähk: 22 000eurot

Eesnäärmevähk: 22 000 eurot

rinnavähk: 22 000eurot

käärsoolevähk: 22 000eurot

Kopsuvähk: 25 000eurot

Leukeemia: 26 000 eurot

luuüdi vähk: 29 000eurot


Kuhu pöörduge lisateabe saamiseks igal ajal ainult e-posti teel: fredmanamee @ gmail. com

Me kõik tervitame teid igal ajal ravile.

Ära kunagi kaota lootust. Alati usku, see võimaldab hakkama saada. Proovimise ajad mööduvad nagu alati. Lihtsalt kannatlikkust, teie unistused saavad teoks. Nii et pange naeratus.hillarile
Liige
Liige
Postitusi: 57
Liitunud: 02 Aug 2010 21:50
Asukoht: Tallinn

Re: Hulgiskleroos / sirprakuline haigus / vähk / ravi saadaval

Postitus Postitas hillarile » 02 Sept 2020 22:27

Kas on ikka õige, korteriühistu foorum?Vasta