Ragn-Sellsi TVO toetusega pakendijäätmete kogumise lisa

Üldised teemad ühistu majandamisest

Moderaator:Heino

Vasta
TMärss
Üüriline
Üüriline
Postitusi:38
Liitunud:31 Juul 2008 16:31
Asukoht:Tallinn
Ragn-Sellsi TVO toetusega pakendijäätmete kogumise lisa

Postitus Postitas TMärss » 20 Dets 2014 18:19

Mingi lisa tuleb järsku alla kirjutada. Eelmine aasta seda ei olnud. Ja see reguleerib selle teenuse kasutamise tingimusi.
Seal on nagu sellised huvitavad punktid, et:
4. Selleks, et kogutavad pakendijäätmed sobiksid taaskasutamiseks, tagab klient pakendijäätmete puhtuse ja vajadusel ka pesemise.
5. Pakendid tuleb asetada konteinerisse lahtiselt (st pakendamata) või läbipaistvates kilekottides.

Klient on antud juhul ühistu. Sellest lisast ma järeldan, et ühistu peab hakkama ilmselt pakendeid pesema, kui need ei ole puhtad ning lisaks veel kontrollima et majarahvas viskaks oma pakendid läbipaistvates kilekottides sinna konteinerisse? Jabur nagu? Seisan ise päev läbi konteineri kõrval ja vaatan, et kõik ikka vastavalt nendele nõuetele tegutseks? Või ühistu palkab kellegi seda tegema?
Paar päeva veel selle lisa allakirjutamiseks, kellelgi on mingeid mõtteid sel teemal?



Roland66
Haldur
Haldur
Postitusi:826
Liitunud:02 Jaan 2008 19:41
Asukoht:Tallinn, Kohtla-Järve
Kontakt:

Re: Ragn-Sellsi TVO toetusega pakendijäätmete kogumise lisa

Postitus Postitas Roland66 » 21 Dets 2014 11:15

Kui Teile mõningad punktid ei sobi, tehke ettepanek lepingu tingimuste muutmiseks või väljajätmiseks.


www.ekomliit.ee
Kommunismi lõpp kortermajades tulenevalt RIIGIKOHTU TSIVIILKOLLEEGIUMI KOHTUOTSUSEST Eesti Vabariigi nimel Kohtuasja number 3-2-1-146-10 ja 3-2-1-50-11
KÜ - palju toredaid inimesi!
Vox populi vox Dei

Kasutaja avatar
ergon
Haldur
Haldur
Postitusi:760
Liitunud:21 Mär 2006 02:00
Asukoht:Tallinn
On tänanud: 1 kord

Re: Ragn-Sellsi TVO toetusega pakendijäätmete kogumise lisa

Postitus Postitas ergon » 28 Dets 2014 13:31

Mina keeldusin selliseid kohustusi KÜ-le võtmast. Tegin ka ettepanekud punktide välja jätmiseks, aga kuhugi välja ei jõudnud. Vaatame, kas viivad konteineri ära.

Seal on ka punkt, et TVO tasub konteineri eest ja seetõttu küsisin, miks selline punkt sees on? Ma ei saa ju garanteerida, et TV O seda teeb. Käpardlik leping.



Vasta