Juhatusest tagasi kutsumine

Juhatuse liikmetest ja juhatuse liikmetele

Moderaator:Heino

Vasta
Pille77
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:03 Apr 2012 16:37
Asukoht:Tartu
Juhatusest tagasi kutsumine

Postitus Postitas Pille77 » 29 Aug 2012 11:29

Mure selline.

Olen KÜ juhatuses üksinda. Olen aru saanud , et selleks, et mind juhatusest tagasi kutsutaks, on vaja esitada registriosakonnale avaldus koos koosoleku protokolliga, kus on kirjas, et soovin loobuda juhatuse tööst. Niisiis esitasin avaldse registriosakonnale. Kahjuks tehti kohtus määrus selliselt, et kui ma etteantud kuupäevaks uut juhatust ei leia, siis jäetakse minu taotlus rahuldamata. Ole solvunud. Kui ma mõni aeg tagasi registriosakonnaga suhtlesin, räägiti mulle teistsugustest otsuste variantidest.

Mida teha edasi? Kust leida inimesi juhatusse? Maja asub Tartus.



elektrik
Revident
Revident
Postitusi:181
Liitunud:09 Veebr 2011 10:02
Asukoht:Tallinn

Re: Juhatusest tagasi kutsumine

Postitus Postitas elektrik » 29 Aug 2012 21:20

Ühistut ei saa ju jätta juhtkonnata. See , et kes teeb edasi antud tööd. Ja see on loogiline. Teisiti see ei saagi ju olla.



elektrik
Revident
Revident
Postitusi:181
Liitunud:09 Veebr 2011 10:02
Asukoht:Tallinn

Re: Juhatusest tagasi kutsumine

Postitus Postitas elektrik » 29 Aug 2012 21:25

Teil Tartus on EKÜL kontor .Pöördu nende poole. Võibolla oskab siin aidata Dagmar Mattiisen Tel: 50 84 799
e-post: tartu@ekyl.ee



volvo
Liige
Liige
Postitusi:78
Liitunud:10 Apr 2009 22:07
Asukoht:tallinn

Re: Juhatusest tagasi kutsumine

Postitus Postitas volvo » 29 Aug 2012 22:21

ÜK valib uue ja vabastab vana juhatuse liikme. Registriosakond ainult kinnitab selle. Tee avaldus üldkoosolekule, kutsu koosolek kokku ja las ÜK otsustab. Kui ÜK uut juhatuse liiget ei leia, siis tuleb pöörduda kohtu poole kes määrab ajutise juhatuse liikme, kuid see on juba raske raha eest, mille maksavad kinni ühistu liikmed. Odavam on ühistu liikmetel ise leida vajalik inimene



Vasta