Juhatuse kulud.

Juhatuse liikmetest ja juhatuse liikmetele

Moderaator:Heino

Vasta
ennkippel
Haldur
Haldur
Postitusi:669
Liitunud:26 Veebr 2011 12:54
Asukoht:Põltsamaa Ringtee
On tänatud: 5 korda
Juhatuse kulud.

Postitus Postitas ennkippel » 19 Jaan 2014 19:01

Meie korteriühistul olen mina ainuke juhatuse liige.Loomulikult on mul kulutusi(arvuti,printer,telefon jne.),mis on minu isiklikud,millega teen ühistu tööd.Majanduskavas on juhatusele ette nähtud nendeks kuludeks raha 8 eurot kuus.Kuidas peaks kajastama seda raha raamatupidamises,kas peaks olema peale üldkoosoleku otsuse ka mingi muu dokument?



tull6
Haldur
Haldur
Postitusi:521
Liitunud:08 Nov 2007 23:44
Asukoht:Tallinn
On tänanud: 1 kord

Re: Juhatuse kulud.

Postitus Postitas tull6 » 20 Jaan 2014 21:52

Riskide maandamiseks-küsimuste tekkimiseks ka tulevikus oleks hea kui on kulu dokument. Kui ei ole juh.otsuses kindlat kulu tekkimist konkreetses perioodis siis võib ju olla summeeritult, oluline on kalendri aasta summa ei ületaks 8x12 €



ennkippel
Haldur
Haldur
Postitusi:669
Liitunud:26 Veebr 2011 12:54
Asukoht:Põltsamaa Ringtee
On tänatud: 5 korda

Re: Juhatuse kulud.

Postitus Postitas ennkippel » 21 Jaan 2014 12:17

Mis klassifitseerub kuludokumendiks?



tull6
Haldur
Haldur
Postitusi:521
Liitunud:08 Nov 2007 23:44
Asukoht:Tallinn
On tänanud: 1 kord

Re: Juhatuse kulud.

Postitus Postitas tull6 » 21 Jaan 2014 18:04

Kuludokum. on rmp.-s igapäevane töö dokument (arve,arve-ts.),mis vastab RS prg.7 nõuetele ja mille s.t kulu tekkimise aktsepteerib allkirjaõiguslik isik.
Teil on ÜK otsusega etteantud otse sihitusega kulu artiklid. Nii et kulutage ja muretsege dokument ainult üks riski koht on olemas millele mina selles olukorras tähelepanu pööraks on see et kulutaja ja allkirjastaja on üks see sama isik. Keegi võiks dokument veel aktseptida nt. revident.



Vasta