Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Ühistu liikmete probleemid

Moderaator:Heino

Vasta
rekmaa
Üüriline
Üüriline
Postitusi:36
Liitunud:28 Nov 2010 17:13
Asukoht:eesti
Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas rekmaa » 09 Veebr 2011 15:23

Tundub imelik probleem,kuid asi selles,et juhatus ei väljasta yhtegi arvet.Aastaringselt peavad k6ik maksma kindlaksmääratud summat.Vahet pole,kas köetakse v6i mitte,sedagi nii ,kuidas esinaisel tuju on.Yhistu kasutab meie maja keldriruumides asuvat katlamaja.K6iki trepikodasid peale meie oma(kus polegi radikaid)köetakse.Teistes trepikodades on välisvalgustus ja see p6leb vahest ka keset päeva,meil ei luba esinaine isegi trepikojas sees valgust p6lema panna.Yhel majal köetakse ka millegipärast keldreid,mis on ju eriti kulukas.Majadel soojam66tureid peal pole,nii et ka meie peame kogu selle teistepoolse priiskamise kinni maksma.Kui kysida miks,siis hakkab esinaine kriiskama,nagu kurjast vaimust vaevatud.Tahaks maksta ainult oma trepikoja elektri eest,ning trepikoja olematu kytte eest ei tahaks yldse maksta,nagu ka m6ttetult köetavate keldrite kytte eest.Kas ja mismoodi oleks v6imalik teada saada mismoodi toimub arvestamine?Selline pimesi maksmine tundub kuidagi väga hämar.Rahvale ei näidata ei aruandlust,koosoleku protokolle ega isegi p6hikirja.Öeldakse,et raha on kogu aeg otsas,kuigi kulud tunduvad seoses ebastabiilse kytmisega olevat väga erinevad.



pimeloom
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1529
Liitunud:02 Juul 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas pimeloom » 09 Veebr 2011 19:56

Ainuke soovitus on see, et kutsuge kokku üldkoosolek ja valige uus juhatus.
Ma tean, et see on banaalne ütlus, aga kuna ühistu juhatus on ühistuliikmete valitud, siis iga ühistu väärib oma juhatust.


LIhtsalt hea inimene :P

rekmaa
Üüriline
Üüriline
Postitusi:36
Liitunud:28 Nov 2010 17:13
Asukoht:eesti

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas rekmaa » 10 Veebr 2011 13:09

Uue juhatuse valimine ei 6nnestu,sest keegi ei taha praeguse esinaise viha alla sattuda.Paljud on pensionärid,ning nemad arvavad,et surevad varsti naguinii ära ja ei taha enam mingit jama.Maksavad,kuigi nurga taga s6imavad.Teiseks aitab esinaisel asju ajada vallavanem(kes oli ka juhatuse liige),ning vallavanema pilli järgi tantsib ka konstaabel,kellelt pole samuti abi loota.Esinaine on vaimselt äärmiselt ebastabiilne,ta on korduvalt inimestele korteritesse tunginud,ähvardanud,isegi kallale tulnud.Kui keegi talle vastu hakkab,jookseb ta kohe vallavanemale kaebama,kes siis tuleb teda kaitsma.Vallavanem esinaise,ega enda 6iguserikkumisi ei tunnista,ytleb,et v6ite minu peale kaevata,minuga ei juhtu ikka midagi.Kuhu saabki oma murega pöörduda,kui ametiasutused usuvad vallavanema valesid(oleme politseis rääkimas käinud),täiesti kinnine ring!Ei suuda kogu seda eba6iglust enam kuidagi taluda,kuid yhe liikme vastuhäälel pole ju kaalu!



pimeloom
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1529
Liitunud:02 Juul 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas pimeloom » 10 Veebr 2011 14:37

Kui see lugu nüüd tõepoolest selline on, siis ei oska sind küll kuidagi aidata. Loomulikult on ühistu liikmel õigus nõuda arvet, mille alusel maksta.
Kui ühistu liikmetega rääkimisest pole kasu, et ühistus midagi muuta, siis ilmselt pole midagi teha. Variant oleks veel meedia poole pöördumine, kui tõepoolest ka vallavanem ja konstaabel asjaga seotud on, aga kas sellest ka kasu tuleb, ei julge ma prognoosida. Pealtnägija ehk teeks sellest loo.


LIhtsalt hea inimene :P

MargusT
Juhatuse liige
Juhatuse liige
Postitusi:309
Liitunud:17 Juul 2008 02:57
Asukoht:Võru
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas MargusT » 10 Veebr 2011 21:16

Veel üks mõte.
Leia kuskilt mõni asjalik, julge ning teemat vähemalt mingilgi moel valdavat isik, kelle nimele kirjutab keegi korteriomanikest volituse. Ja las tema võtab nö rõhutute eest seismise omale südameasjaks. Usun, et sel vallavanemal on volikogi jms tasandil nö opositsionääre, kes tahaksid näidata, et hoopis nemad on need, kes külainimeste õiglase kohtlemise eest seisavad.
Edu ja julgust



pimeloom
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1529
Liitunud:02 Juul 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas pimeloom » 10 Veebr 2011 22:32

MargusT asjalikule soovitusele võiks lisada, et selline ilus-kena-tark-hea ja teemat valdav isik on siinsamas portaalis täiesti saadaval- Roland66 nimeks tal :P



rekmaa
Üüriline
Üüriline
Postitusi:36
Liitunud:28 Nov 2010 17:13
Asukoht:eesti

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas rekmaa » 27 Sept 2012 10:54

Hulk vett merre voolanud sest ajast,kui sellel teemal postitasin.Olen veel ühistult protokolle,arveid ja põhikirja nõudnud,kuid tulemusteta.Ilma põhikirja nägemata ei teadnud ma isegi seda kas on ikka tegemist ühistuga,või on see tavaline mittetulundusühing.Proovisin teisiti,kirjutasin avalduse väljaastumiseks.Ja siis hakkas juhtuma-vallavanem(kes pole ei juhatuse ,ega ühistu liige)saatis konstaablile ja kõigile ühingu liikmetele kirja,kus kirjutas,et ma olevat avalduse teinud seoses soojatrassi kaevamisega,ning kuna ma hakkavat selle kaevamist takistama,tuleb mulle kutsuda kiirabi,mis mind psühhiaatriahaiglasse toimetab,ning tema kiri tuleb edasi saata kõikvõimalikele instantsidele,kuhu ma pöörduda võiksin. Samas sain ma kaevetööde peatsest algamisest teada just sellest kirjast,mulle lihtsalt"unustati" sellest teatada.Ka "unustati" mulle edastada põhikiri,mis tema kirja järgi teistele liikmetele saadeti.Saatsin veel ühe kirja,kus nõudsin uuesti arveid,põhikirja,ning koosolekute protokolle,ka palusin ühistu esinaisel oma käitumist(tungis loata minu korterisse ja hakkas minu lapse ema psühhopaadiks,ning poolearuliseks sõimama,ning tahtis teda minu korterist välja visata.)selgitada. Vastamise asemel edastas ta koos vallavanemaga ka selle kirja nii paljudele,kui võimalik.Koosolekul,kui hääletasin üksinda tema vastu,tõusis ta püsti ja hakkas kriiskama,et mina olen tema probleemides süüdi,et ma ei tohi ühistule ühtki kirja saata,ning et ma olevat katlamaja 3korda põlema pannud,ning võltsin allkirju.Ka viimasel koosolekul oli ta ühe kohalviibija sõnul koos vallavanemaga mind taga rääkinud ja valetanud minu tegude kohta. Küsimus-kuidas ma saaksin lõpuks nõutud paberid,sest kirjalikult,ega suuliselt ma neid juhatuselt(üks juhatuse liige polnud selle nädala alguseni ka ise põhikirja lugenud,kuigi ise aitas selle aastaid tagasi vastu võtta) kätte ei saa.Mida ma peaksin enda kaitseks tegema?



ennkippel
Haldur
Haldur
Postitusi:669
Liitunud:26 Veebr 2011 12:54
Asukoht:Põltsamaa Ringtee
On tänatud: 5 korda

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas ennkippel » 27 Sept 2012 11:33

Pöördu juristi poole,mida kiiremini,seda parem. Tundub,et teie KÜ-s on midagi väga valesti!



Roland66
Haldur
Haldur
Postitusi:826
Liitunud:02 Jaan 2008 19:41
Asukoht:Tallinn, Kohtla-Järve
Kontakt:

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas Roland66 » 27 Sept 2012 13:59

Kui soovid õigust saada, siis pead kohtutee jalgealla võtma ja arvestama peab ca 1000-1500 EUR kulusid kohtus. Sellise juhatusega ei ole mõtet kirju lõpmatult vahetada, mitte midagi ei muutu ja üksi kogu küla vastu võidelda, suht mõttetu tegevus. Soovitan sul teha omad järeldused järgmisest mõtteterast: Iga rahvas väärib oma valitsejaid. Isegi kui sa kohtus võidad, mentaliteeti sa ei muuda. Parim viis probleemi lahendamiseks on soetada endale uus elamine normaalses majas.


www.ekomliit.ee
Kommunismi lõpp kortermajades tulenevalt RIIGIKOHTU TSIVIILKOLLEEGIUMI KOHTUOTSUSEST Eesti Vabariigi nimel Kohtuasja number 3-2-1-146-10 ja 3-2-1-50-11
KÜ - palju toredaid inimesi!
Vox populi vox Dei

Kytt
Revident
Revident
Postitusi:184
Liitunud:19 Juul 2011 23:48
Asukoht:Harjumaa

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas Kytt » 30 Sept 2012 02:15

Ma loen ja imestan. Kui palju seal majas korteriomanikke siis on? Ja mitte kellegagi ei saa niikaugele, et võtaks kampa selle inimese vastu? Imelik. Kui probleem on on nii suur, siis õige kohta alustamiseks ei ole mitte kohtutee, vaid lobitöö teiste omanike seas. Kui juba 2-3 inimest on opositsioonis, siis võib asi hoopis uue suuna võtta. Ei ole midagi teha, sa PEAD saama opositsiooni kokku ning selle inimese välja hääletama.



eeva
Üüriline
Üüriline
Postitusi:16
Liitunud:04 Nov 2011 12:01
Asukoht:valgamaa

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas eeva » 01 Okt 2012 10:41

Ühistus on kolm 8-krt.maja.Meie majas üks omanik 88,üks 83,üks 79,üks78,üks elab Soomes(teda kätte saada pole võimalik),üks toimetulekutoetustest elav alkohoolikja üks pere,kellel on kõigest ükskõik(samas maksta ei taha).Pensionärid kardavad,ning ütlevad,et nemad tahavad oma allesjäänud elupäevad rahulikult mööda saata,ning ei jõua tülitseda,samuti on neid ära hirmutatud,justkui meie maja ei saaks ilma teiste majade terrorita hakkama.ise oleme leidnud, et oma majaga ü soojatrassi remondi eesthistust välja astumine oleks kõige mõttekam(meie maja all on katlaruum).Meie maja katus jookseb läbi,minule kuuluvas koteris on sooja 13-15 kraadi ümber(ei köeta).Kahes toas tilgub vihmavesi poole paneeli ulatuses sisse,tapeet ja osa mööblist on hallitanud,asjad kopitavad-ühesõnaga ma pean kõigele muule jamale vaatamata elama veel ka ebanormaalsetes tingimustes,sest vallavanem ja esinaine leiavad,et katuse remont on minu enda probleem,samas sunnivad maksma kahte ülejäänud maja teenindava soojatrassi remondi eest.



eeva
Üüriline
Üüriline
Postitusi:16
Liitunud:04 Nov 2011 12:01
Asukoht:valgamaa

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas eeva » 01 Okt 2012 11:43

Kuna ma ise ei oma selliseid vahendeid,et oma kuludega kortermaja katust vahetada,siis kas ja kuhu ma pöörduma peaksin,et asi tehtud saaks,kui ühistu "targad"selle probleemiga ei tegele.Kuna ma ei saa ka ise katelt kütma minna,siis kuidas ma saaksin võidelda selle eest,et mul tuba soe oleks?Mingeid teateid keegi välja pole saatnud,lihtsalt ei köeta.Käisime ka juristi jutul,aga kuna probleeme ühistuga on niivõrd palju,siis ta ei saanudki korralikult asjasse süüvida,tal jäi kogu asja peale ainult korduvalt pead vangutada ja imestada,et sellised asjad üldse juhtuda saavad.Käskis ainult oma õiguste eest võidelda,täpsemalt selgitamata,kuidas.Mõnda asja ta ei suutnud isegi uskuda,sest olukord on isegi õiguslike probleemidega tegeleva inimese jaoks ennekuulmatu.Tahaks ometi ükskord inimese moodi elama hakata.Soovitus korter maha müüa on mõttetu,sest kes sellist ostaks.Kolides mujale peaksin ikka kütet edasi maksma(maksma peab aastaringselt täpselt ühesuguse summa,kuigi köetaks vaid pool aastat,ning sedagi nii kuis juhtub)Soovitate esinaine välja vahetada,kuid oleks see siis nii lihtne.Kui Hitler suutis poolt maailma oma hirmu all hoida,siis miks ei peaks seda suutma ühe pisikese ühistu esinaine,kui talle elavad kaasa nii vallavanem kui ka konstaabel,volikogus on ainult üks opositsiooni liige,ning maavanema ja teiste tegelastega peetakse koos pidusid.Väike koht on väike koht.Pöördud ministeeriumisse, öeldakse et see on volikogu või maavanema teema.Pöördud politseisse,saadetaks asi konstaabli kätte.Pöördud ühistute liitu,siis seal on ees mingi klassiõde.Pöördud prokuröri poole,siis selgub küla pealt,et too on kellegi vana pruut,kellega ka ühised lapsed saadud jne.Tore elu Eesti Vabariigis.



lasnakas
Haldur
Haldur
Postitusi:700
Liitunud:18 Mai 2008 16:01
Asukoht:Tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas lasnakas » 01 Okt 2012 16:26

eeva kirjutas:Ühistus on kolm 8-krt.maja.Meie majas üks omanik 88,üks 83,üks 79,üks78,üks elab Soomes(teda kätte saada pole võimalik),üks toimetulekutoetustest elav alkohoolikja üks pere,kellel on kõigest ükskõik(samas maksta ei taha).
Te maja on pigem vanadekodu ja vaevalt naabermajadegi omanikud nooremad on. Ise te juhatusse kandideerida ei taha ja ega vanakesed enam suudagi selle tööga toime tulla. Siis tuleb leppida sellega, et keegi neis majades üldse veel midagi teeb ja toimetab.
Ilma rahata pole võimalik katust remontida. Ju siis küttetrass oli niivõrd amortiseerunud, et selle remonti ei andnud enam edasi lükata.
Ükski kohtuskäik ei too ei raha juurde ega paranda katust.



eeva
Üüriline
Üüriline
Postitusi:16
Liitunud:04 Nov 2011 12:01
Asukoht:valgamaa

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas eeva » 02 Okt 2012 11:01

Vabandust,aga ma ei saa eelneva kirjutaja mõttekäigust aru.Kuna raha katuse remondiks pole ja sellisel moel ka ei tule,kui võõrast trassi kinni maksame,kas siis tõesti on esmatähtis remontida trass ja lasta katusel kokku kukkuda?Laseme enda maja keldriruume kasutada selleks,et teisi maju kütta,maksame kinni trassi, mis on vajalik ainult teiste majade kütmiseks,laseme kasutada oma kinnistu õueala puude kuivatamiseks ja ladustamiseks,kannatame välja nädalavahetuste hommikutel meie akende all teostatava puude saagimise ning meie akende alla kuhjatatava tuha hunnikud ja kütteperioodil läbi põrandate ja akende tuppa tungiva suitsuvingu ainult selleks,et peaksime leppima sellega et keegi neis teistes majades midagi teeb ja toimetab?Et nende teiste majade elanikud saaks oma keldriruume kasutada kartuli ja kola hoidmiseks,et nende akende all oleksid lillepeenrad ja kena muru,ning nad saaksid nädalavahetuse hommikutel magada rahulikku und ilma tilkuva lae ja suitsuvinguta toas??? Kus saab siin rääkida ühisest majandamisest ja võrdõiguslikkusest? Loomulikult ei saa ilma rahata katust parandada,kui raha kulub teiste heaolu tagamiseks.Teistele majadele annab võibolla kindlustunde oma raha paigutamiseks soojatrassi vahetusse see,et katlamaja asub meie maja keldris,sest kui maja ka kokku kukub,jääb võimalus keldrit kasutada tõenäoliselt alles.Mis jääb aga meile?



ennkippel
Haldur
Haldur
Postitusi:669
Liitunud:26 Veebr 2011 12:54
Asukoht:Põltsamaa Ringtee
On tänatud: 5 korda

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas ennkippel » 02 Okt 2012 12:36

Teil on alati võimalus sellest KÜ-st lahku lüüa.Tuleb ainult maja üldkoosolek kokku kutsuda ja vajalikud otsused vastu võtta,ainult peab koosoleku korralikult protokollima. Ilma juristita te neid probleeme ei lahenda,vastasleer on liiga tark selleks.Muidugi ei tea ma,millele te varem alla olete kirjutanud.Kas teil omal on ka majas sellest katlamajast tulev keskküte?Lahkulöömisel on ilmselt võimalik teistelt majadelt katlamaja eest renti küsida ja selle rahaga katus ära parandada.



eeva
Üüriline
Üüriline
Postitusi:16
Liitunud:04 Nov 2011 12:01
Asukoht:valgamaa

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas eeva » 13 Okt 2012 12:33

See variant tundubki ainuõige,sest kogu see ärakasutamine ja ebaõiglus on niivõrd kaugele läinud,et rohkem vist eriti polegi võimalik teistest inimestest üle sõita.Küte tuleb meile ikka sellest katlamajast,sest see asub ju meie maja keldris,ning ehitati koos meie majaga 1972 aastal.Teised majad ehitati tunduvalt hiljem.Häda ka selles,et katel on nii vana ja amortiseerunud,teadjate sõnul ka liiga suur ning suur osa soojusest läheb lihtsalt korstnasse.Mis on jälle uus probleem.Lihtsam oleks oma majale paigaldada uus väiksem katel,või üldse üle minna igaüks oma küttele .Alla pole kirjutatud millelegi,ei ühtegi lepingut maa ega keldri kasutamise kohta.Lihtsalt toimetatakse enda huvides.Meie maja "vanadekodu"osakond,nagu üks eelnev kirjutaja märkis,on nii ära hirmutatud,et nad arvavad,et ilma nende teiste majadeta pole võimalik meie maja kütta ja et siis tuleb maailmalõpp,kui ühistust välja astuda.Olen mõelnud kutsuda mõne asjatundliku inimese neile asju selgitama,aga kes see võiks täpsemalt olla,seda ma ei tea.Rendi küsimisest maa ja keldri kasutamise eest rääkis meile ka kunagi notar,aga üksi seda ju ei tee.Katuse koha pealt veel,et olen kuulnud mingitest spetsialistidest,kes mõõdavad toaõhu tervislikkust(hallitusseente sisaldust toaõhus).Kes nad täpsemalt on,ning kas neist võiks kasu olla,et panna ühistut katust parandama?



ennkippel
Haldur
Haldur
Postitusi:669
Liitunud:26 Veebr 2011 12:54
Asukoht:Põltsamaa Ringtee
On tänatud: 5 korda

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas ennkippel » 13 Okt 2012 18:41

Maja oleks teil vaja korda teha Kredex-i abiga ja seal nõutakse ka energiaauditit,kus on ka sees hallitusseente mõõtmistulemused korterites.Ainuke häda,et see käib korteriühistu kaudu.Võimalik ka Kredexi esindaja kohale kutsuda loengut pidama ja see on vist tasuta.Siis saab kõigile küsimustele vastused.Loe lähemalt Kredex.ee



eeva
Üüriline
Üüriline
Postitusi:16
Liitunud:04 Nov 2011 12:01
Asukoht:valgamaa

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas eeva » 15 Okt 2012 10:31

.Vallavanem julgustas neid teisi,et panevad mingi servituudi meie kaasomandile peale,ning nende tegevust ei häiri sellisel juhul miski.On see võimalik,kui meie sellega nõus pole?Oma küttesüsteeme pole teised majad nõus tegema selle pärast,et neil polevat puid kuskil hoida(nende kinnistud on sama suured kui meie majal),meie kinnistul on aga lausa peab neid hoidma.Kas on mingi spetsialist kes mõõdab hallitusseente hulka toaõhus,ning niiskustaset(et ühistule selgeks teha korteri seisukorda)?Toas on sooja 13 kraadi,köetakse vaid õhtuti paar tundi ,ning siis kah märgade puudega(kuivi puid minevat palju).Kas ei peaks olema vähemalt 18 kraadi?Mida teha?
Viimati muutis eeva, 15 Okt 2012 10:53, muudetud 2 korda kokku.



eeva
Üüriline
Üüriline
Postitusi:16
Liitunud:04 Nov 2011 12:01
Asukoht:valgamaa

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas eeva » 15 Okt 2012 10:47

Vabandust ,nägin vastust alles millegipärast nüüd,ning selle tõttu osa juttu korduses.Tehti küll mingi hirmkallis projekt(jälle osa katuserahast tühja makstud) ,mis sisaldas ka energiaauditit.Hallitust ei käinud kontrollimas keegi(saime ainult mingi mustvalge paberi,mis pidi olema energiamärgis),leiti,et on vaja ehitada uus katel ,uus korsten(sest soojakadu katlast ja korstnast on väga suur),vahetada välja boilerid(neid sunniti paigaldama alles hiljaaegu,sest soe vesi keerati kinni),paigaldada pakettaknad(siis alles hakkab hallitama!)jne.Kasu polnud sellest projektist midagi,sest kokkuvõtvate kirjutiste kaust oli paks ja keegi ei suutnud seda läbi vaadata.Paljud tunnistasid,et nad ei vaadanud üldse,sest nad ei saanud millestki aru.Aega tutvumiseks anti kah vaid viis päeva.Vallavanem ütles,et sealseid ettepanekuid ei hakata naguinii täitma,on ainult trass vaja korda teha(??).Keegi midagi ei selgitanud,ega arutanud,sest vallavanem ütles ,et tal trassiehitus juba oma tuttavatele ära lubatud.Esinaine veel tänas teda,et ta on üliinimene(:) ),ning mis me ikka ilma temata teeksime ja oligi asi otsustatud.Kõik olid vait ja hääletasid poolt.



Roland66
Haldur
Haldur
Postitusi:826
Liitunud:02 Jaan 2008 19:41
Asukoht:Tallinn, Kohtla-Järve
Kontakt:

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas Roland66 » 16 Okt 2012 00:35

eeva kirjutas:Esinaine veel tänas teda,et ta on üliinimene(:) ),ning mis me ikka ilma temata teeksime ja oligi asi otsustatud.Kõik olid vait ja hääletasid poolt.
Põgene vaba laps, see on su ainus võimalus... Ja mida rutem sa seda teed, seda parem sulle. JÕUDU!


www.ekomliit.ee
Kommunismi lõpp kortermajades tulenevalt RIIGIKOHTU TSIVIILKOLLEEGIUMI KOHTUOTSUSEST Eesti Vabariigi nimel Kohtuasja number 3-2-1-146-10 ja 3-2-1-50-11
KÜ - palju toredaid inimesi!
Vox populi vox Dei

ennkippel
Haldur
Haldur
Postitusi:669
Liitunud:26 Veebr 2011 12:54
Asukoht:Põltsamaa Ringtee
On tänatud: 5 korda

Re: Kas liikmel on 6igus n6uda juhatuselt arveid?

Postitus Postitas ennkippel » 16 Okt 2012 10:46

Ilmselt energiaaudit tellija nägu ja vallaga pole asjad korras teil.Ainus võimalus majaga oma ühistu teha aga see saab raske olema.Kindlasti küsida juriidilist nõu.Jõudu.



Vasta