Tornelamu kütteprobleemid

Ühistu liikmete probleemid

Moderaator:Heino

Vasta
betty
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:09 Veebr 2007 02:00
Tornelamu kütteprobleemid

Postitus Postitas betty » 09 Veebr 2007 14:06

Probleem siis selline - ostsin sügisel korteri veetorni tüüpi elamusse. Kütteperioodi algusest alates on toatemperatuur 18 kraadi piirimail kõikunud - küll elektriradiaatori abiga. Praeguse seisuga on mul toas 16 kraadi (varahommikusel ajal). Kõ-ga suheldes tuli välja, et majja sissetulev küte on maha keeratud, kuna muidu oleksid küttearved üüratud (minu 39m2 kohta on see 1000kr kuus). Nad ütlevad, et midagi ei ole teha, kuna tornmaja omapära ongi selline ja tema küttarved ongi suured. Ja nende sõnutsi teistel külmaprobleeme ei ole. Ehk siis minu pärast juurde ei keerata.
Küsimus siis selline, et kas teil kellelgi on kogemusi tornelamu kütmise probleemidega? Kui palju see jutt tõele vastab, et nende soojuskadu suurem on? Sest 1000kr 1toalise korteri kütmiseks on niigi suur raha - selle eest tahaks vähemalt 20kraadist toasooja saada...



Valge
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1206
Liitunud:06 Apr 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Postitus Postitas Valge » 09 Veebr 2007 20:07

Tornelamus ma küll elanud ei ole, kuid mured on ikka samad
Kui sissetulev küte on miinimumi peal ja küttesüsteem balansist väljas, siis pole ju sooja kusagilt juurde loota.
Sa võid ise küsitleda oma maja elanikke ja kui ka neil on külm, siis tehke ühiskiri juhatusele ja nõudke kütte juure keeramist (sissetuleva kütte suurendamist)
Kui nemad on toatemperatuuriga rahul, siis tuleks otsida viga kas küttesüsteemist või siis Sinu korterist (vanad aknad, praod seintes…jne)



Vasta