Pool aastat vana arve

Ehitust, renoveermist, remonti ja avariitöid puudutavad teemad

Moderaator:Heino

Vasta
janka
Üüriline
Üüriline
Postitusi:4
Liitunud:15 Juul 2009 13:54
Asukoht:Tallinn
Pool aastat vana arve

Postitus Postitas janka » 22 Juul 2009 14:33

Meil toimus koosolek,oli kisa,oli asjalikku juttu.Mul tekkis nüüd olukord,kus nõutakse arve tasumist.06.11.2008 hakkasin dushi all voolu saama,ikka korralikke litakaid,pöördusin eesti energiasse,päästeametisse(kuna ka gaasitoru oli voolu all),eesti gaasi ja lõpuks sain viimaselt E~Service numbri,sest nemad tegelevad rikete otsimisega.Palusin korduvalt abi juhatuselt,kes täielikult eirasid mind,kõnedele ei vastanud,ukse lõid nina eest kinni,hoolimata,et kogu majas jama.E~service soovis juhatuse allkirja,ilma selleta välja ei tule.Lõpuks lasime gaasi sulgeda ja alles siis kutsuti vastav firma kohale!Viga leiti minu korteris ja kuna koridori kilpides puuduvad kaitsmed,majal pole maandust,vool 2¤16A,läkski vool majja laiali,ise ka ehmatasin poolsurnuks.Ütlesin kohe,etmaksan kui minu viga.Nüüd~pool aastat hiljem lõi esimees arve letti,3400 kr ja maksa.Uurisin,neil tunnihinne 350kr pluss km,see tähendaks,et nad tegid tööd 8 tundi umbes,tegelikult sai asi korda max 1h.Küsimusele.kus on tööde akt,mis vormistati minu korteris,tuli häma ja öeldi,et nemad tellisid uue arve,ühtegi koopiat ei antud.3~4 nädalat jooksin ise(keeldusid allkirjast),muretsesin tõsiselt,sest ei osatud öelda,kus viga.Samas kes peaks sellisel juhul siis gaasisulgemise kinni maksma,sest see toimus sunniviisiliselt,et aidata inimestel lahenduseni jõuda?Tänan abi eest.



Vasta