Postkastid välisseinas

Ehitust, renoveermist, remonti ja avariitöid puudutavad teemad

Moderaator:Heino

Vasta
Katariina77
Üüriline
Üüriline
Postitusi:10
Liitunud:25 Veebr 2009 19:20
Asukoht:Eesti
Postkastid välisseinas

Postitus Postitas Katariina77 » 11 Mär 2010 20:01

Mure järgmine- koos välisuste vahetusega majarahval idee panna postkastid välisseina, et postiljon saaks ajalehe õuest sisse pista ja majaelanik oma ajalehe trepikojast kätte. Siiani olen kuulnud vaid negatiivset infot ja arvan isiklikult, et tegemist on postiljoni tasku kergendamisega ühe võtme võrra. Ootan tagasisidet nendelt, kelle kogemused selliste postkastidega.



Kasutaja avatar
meelismih
Liige
Liige
Postitusi:132
Liitunud:19 Mai 2008 09:49

Re: Postkastid välisseinas

Postitus Postitas meelismih » 12 Mär 2010 10:04

Katariina77 kirjutas:Mure järgmine- koos välisuste vahetusega majarahval idee panna postkastid välisseina, et postiljon saaks ajalehe õuest sisse pista ja majaelanik oma ajalehe trepikojast kätte. Siiani olen kuulnud vaid negatiivset infot ja arvan isiklikult, et tegemist on postiljoni tasku kergendamisega ühe võtme võrra. Ootan tagasisidet nendelt, kelle kogemused selliste postkastidega.
Mul küll ei ole sellised postkastid, aga idee näib olevat vahva. Miks peaks postiljonil olema maja võti? See ju palju lihtsam ning mugavam, kui ta ei peaks ustest sisse muukima, et posti jagada. Viskab väljast sisse ning ei pea muretsema, kas uksed kinni ja jälle lukus vms. :)



doris
Juhatuse liige
Juhatuse liige
Postitusi:313
Liitunud:14 Aug 2006 03:00

Re: Postkastid välisseinas

Postitus Postitas doris » 13 Mär 2010 18:39

Kõrvalmajas paigutati postkastid uude metallukse sisse. Meil vanas kohas tamburis kahe ukse vahel. Mõlemad uksed lukustatud. Eesti Post nõuab teilt ikka mõlema ukse võtit, et neil vaja tähitud kirju kohale toimetda, kuigi teade visatakse lihtalt postkasti. Ja neid postifirmasi on ikka mitmeid ja kõigil peavad olema võtmed. Eks iga maja otsusta ise.



Vasta