Renoveerimise järgne garantiiperiood on kohati hullem kui renoveerimine ise!

Ehitust, renoveermist, remonti ja avariitöid puudutavad teemad

Moderaator: Heino

Vasta
Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi: 1399
Liitunud: 29 Jaan 2006 02:00
Asukoht: Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Renoveerimise järgne garantiiperiood on kohati hullem kui renoveerimine ise!

Postitus Postitas Heino » 28 Mär 2019 05:28

Riik jätkab kortermajade energiatõhusaks muutmise toetust. Väidetavalt on selleks ette nähtud 17,5 miljonit eurot ja muudetud on ka toetuse määrasid. Võimalus on saada ka 10% toetust, kus nõuded on minimaalsed - puudub vajadus soojustagastusega ventilatsioonile. Stardipauk peaks antama maikuus.
Antud toetuse raames, muutuvad väärt ehitajad jälle populaarseks ja tööd saavad ka need, kes seda saama ei peaks. Kui ehitusaegne olukord oli isegi kiituväärt, siis probleemid võivad aga tekkida garantiiperioodil. Pahatihti on lood sellised, kus ehitaja lihtsalt ei anna näole ja toob ettekäändeid, et seda või kolmandat asja mitte teha. Seetõttu tasub eelnevalt uurida ka võimalikelt eelnevatelt objektidel, mitte ainult tööde teostamise käiku, vaid ka garantiiperioodil läbitud sest uskuge - see võib olla kordades hullem ettevõtmine!
Kas sinu ühistul on probleeme olnud garantiitööde teostamisega? Mina tean näiteks mitut maja, kus see on probleemiks olnud ja polegi garantiitööde teostajaga lahendust leitud.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

Vasta