Videovalve

Ehitust, renoveermist, remonti ja avariitöid puudutavad teemad

Moderaator:Heino

Vasta
movies86
Üüriline
Üüriline
Postitusi:6
Liitunud:10 Juul 2018 18:04
Asukoht:Tallinn
Videovalve

Postitus Postitas movies86 » 03 Apr 2019 19:15

Tere,

Kas keegi korteriühistu on paigaldanud valvekaamerad. Mis firmasid soovitaksite Eestis kes paigaldavad, hinna ja kvaliteedi suhtega?
Kas on tarvilik kindlasti üldkoosoleku otsust või saab ka juhatus otsuse kaamerate paigalduseks vastuvõtta?

Sooviks prügi mahaviskamisele, jäätmejaama kuuluva prügi viimise prügimajja ning autodeda tehtava kahju KÜ ümbruses ära lõpetada.
Oleks nõuandeid?
Ehk kaamerate paigaldus disiplineeriks.



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Videovalve

Postitus Postitas Heino » 03 Apr 2019 19:37

Kaamerate paigaldamine polegi enam nii lihtne. Selle tarbeks on suur hunnik reegleid välja mõeldud. Internet on täis, kuidas see asi käib ja ka Andmekaitseinspektsiooni kodulehel sellest: link. Juhatus kindlasti otsustada ei saa.

Üldjuhul aga peaks nii olema, et turvateenust pakkuvatest firmadest tellides, on see teenus kallim kui otse toote müüjalt ostes. Väga kvaliteetseid tooteid pakub BK Eesti. Kindlasti on neid veel. BK Eestilt ostavad omakorda väiksemad müüjad ja nende hind siis natukene juba suurem. Eks kõik oleneb ka kogusest jne. Tasuks mõelda kohe ka korraliku resolutsiooniga IP kaameratele.

Minu küsimus on aga selles, et oled Sa üldse teadlik, kes sinna tassib asju? Kui võõrad, siis selle videosalvestusega pole midagi peale hakata.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

movies86
Üüriline
Üüriline
Postitusi:6
Liitunud:10 Juul 2018 18:04
Asukoht:Tallinn

Re: Videovalve

Postitus Postitas movies86 » 04 Apr 2019 10:29

Tänud vastuse eest. Eks lappan ja loen selle reeglistiku läbi ning tuleb ikkagi üldkoosoelk teha ja ühiselt hääletada, siis kõik õiglane.

Teadlik olen ma kindlasti, sest prügimajja pääseb vaid võtmega, seega peaks olema ikka KÜ liikmed, mudiugi pole kunagi välistatud, et ehk on mõni süstemaatiline vend kes ehk saanud prügimaja võtmest koopia tehtud ja omakasupüüdlikult ehk veab sinna oma asju(mis tundub väga kahtlane)
Hetkel olen võtnud pakkumise Kaameravalve OÜ ja Valvekaamera OÜ käest ning erinevus on 63.- eurot
Võtan veel mõned pakkumised.



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Videovalve

Postitus Postitas Heino » 04 Apr 2019 10:38

Selle esimesega on mul kokkupuuted olnud - positiivsed. 63 eurot, oleneb mis summa pealt :)


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

movies86
Üüriline
Üüriline
Postitusi:6
Liitunud:10 Juul 2018 18:04
Asukoht:Tallinn

Re: Videovalve

Postitus Postitas movies86 » 04 Apr 2019 14:36

Esimese pakkumine on 1700.- teise pakkumine 1637.-



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Videovalve

Postitus Postitas Heino » 04 Apr 2019 16:43

movies86 kirjutas:
04 Apr 2019 14:36
Esimese pakkumine on 1700.- teise pakkumine 1637.-
See on tõesti väike vahe. Kui pakkumises samad seadmed, siis jääb üle vist ainult firma ajaloo põhjal otsustada ja referents ehk ka mängib rolli.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

Vasta