wifi kasutamine korteris

Teised probleemid

Moderaator:Heino

Vasta
marika1111
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:10 Sept 2009 23:29
Asukoht:Tartu
wifi kasutamine korteris

Postitus Postitas marika1111 » 10 Sept 2009 23:34

Tere!

Selline küsimus, kas wifi ruuteri kasutamiseks peab olema eraldi luba majaühistult? Kuna soetasin ise wifiruuteri, et ei peaks enam juhtmetega internetti olema, kuid maja interneti mees ütles, et see on rikkumine, ning wifit ei tohi olla..et selle eest hakatakse iga arvuti pealt raha juurde küsima ( hetkel on terve maja peal üks internet, iga kuu 86.-).

Vastust oodates,
Marika.



pimeloom
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1529
Liitunud:02 Juul 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Re: wifi kasutamine korteris

Postitus Postitas pimeloom » 11 Sept 2009 07:01

marika1111 kirjutas:Tere!

Selline küsimus, kas wifi ruuteri kasutamiseks peab olema eraldi luba majaühistult? Kuna soetasin ise wifiruuteri, et ei peaks enam juhtmetega internetti olema, kuid maja interneti mees ütles, et see on rikkumine, ning wifit ei tohi olla..et selle eest hakatakse iga arvuti pealt raha juurde küsima ( hetkel on terve maja peal üks internet, iga kuu 86.-).

Vastust oodates,
Marika.
Misasja?
Ma kujutan ette, et majaühistu on ilmselt korteriühistu aga mis imeloom on maja internetimees, seda ma küll ette ei kujuta.
Aga põhimõtteliselt oleneb see interneti teenusepakkujast, nagu ma aru saan jagate te maja peale mingit internetiühendust. Siis sõltub see wifi lubamine ja eriti jagamine tõepoolest nendest.

Aga korteriühistu ei tohiks küll asjasse puutuda, kui just internetileping korteriühistul sõlmitud ei ole ja tema siis seda majas jaga.



lasnakas
Haldur
Haldur
Postitusi:700
Liitunud:18 Mai 2008 16:01
Asukoht:Tallinn
On tänatud: 4 korda

Re: wifi kasutamine korteris

Postitus Postitas lasnakas » 11 Sept 2009 07:43

marika1111 kirjutas:Tere!
ning wifit ei tohi olla..et selle eest hakatakse iga arvuti pealt raha juurde küsima ( hetkel on terve maja peal üks internet, iga kuu 86.-).
Siin küsimuses on ühte patta pandud arvutite hulk ja wifi. Rääkige oma IT-mehega asjad selgeks või võtke Elioni ühendus - siis alles tunnete, kuidas rahakott käriseb :)



Vasta