Kaasomand ja sellega seonduvad argiprobleemid

Teised probleemid

Moderaator:Heino

Vasta
Pagan
Üüriline
Üüriline
Postitusi:5
Liitunud:13 Okt 2009 19:01
Asukoht:Tallinn
Kaasomand ja sellega seonduvad argiprobleemid

Postitus Postitas Pagan » 13 Okt 2009 22:18

Olen kaasomandis oleva eluaseme omanik. Üritan majas elavaid inimesi suhtuma eluasemesse heaperemehelikult ja väärtust hoidvalt, kuid väga raske on selgeks teha enne minu sinna elama asumist suvaliselt suhtunud kodanikele, et pole olemas minu seina ja sinu katust. Kui minu pere käib kassiga väljas vaid loom nööriotsas, siis majanaabrid lasevad oma koera vabalt jooksma ja mina pean oma aiamaale külla tulnud linnalastele selgitama, et see mida nad varbavahelt kätte said ja maitsesid, see on naabri koera s-tt.
Tegu on puumajaga ja ühele elanikest tuli pähe paigaldada hoone ühele välisseinale uus uks. Metalluks. Kuna minu füüsiline võimekus ületab naabrite oma, siis olen saanud igasugu mulle näivad õudused ära hoida.
Oma vahenditega olen teinud majale sadadesse tuhandetesse ulatuvat remonti, hooldatud haljastus ja rajatud kõnniteid.
Kas on kaasomandis oleva hoonega võimalik seaduslike vahenditega sundida kaasmajalasi suhtuma eluasemesse kuidagi väärikamalt?

Olen huvitaud siin kuulama igasugustest kaasomandiga kaasnevast argipäeva probleemidest ja nende lahendustest.



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: Kaasomand ja sellega seonduvad argiprobleemid

Postitus Postitas Heino » 16 Okt 2009 07:16

No kui maja on kaasomandis siis tegelikult peategi kõike ühiselt tegema ja otsuseid peate vastu võtma korteriomanike üldkoosolekul. Vaata ka korteriomandiseadust.


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

Vasta