1. leht 1-st

Trepikoja pesemine klooriga

Postitatud: 20 Mai 2010 22:10
Postitas Roland66
Meil ämma majas selline probleem, et koristaja peseb trepikoja põrandaid räige klooriveega, peale koristamist ei saa paar tundi oma nina trepikotta pista, nii jube hais on trepikojas. Olen kuulnud, et nagu kloori kasutamine oleks keelatud, kuid seadust ei oska otsida-leida. Juhatus väidab, et kõik on OK ja muid vahendeid seoses masuga kasutama lähima kümnendi jooksul ei hakata. Oskab keegi anda nõu, kuhu peaks abi saamiseks pöörduma.

Re: Trepikoja pesemine klooriga

Postitatud: 21 Mai 2010 10:09
Postitas leammj
Saan aru , et pestakse ACE valgendajaga. Kas koristaja oma tervisele ei ole mõelnud. See ju mõjub hingamisteedele. Ja selle vahendi ostmine ei ole sugugi odav. Olen aastaid olnud koristusfirmas .Juhtinud seda koristust ja tegelenud nende vahenditega.
Siis muide K-Rautakesko müüakse põrandapesuvahendit. Seal on 5 liitrit sees. See on spetsvahend. Sellest jätkub aastaks.
Ämbrile läheb seda 1 kork Seal on seda 20gr. 5000 gr jagage 20 grammiga. Saate 2500 ämbri pesu. Mis on siis odavam kas osta ACE või see spets põrandapesuvahend. Mis ei ole tervisele kahjulik, lõhnab hästi, Keegi ei nurise. Peseb väga hästi. Koristajale võite öelda , et vaht ei pese. vaid hoopis ajab mustust laiali.Vahend pannakse vette vee pehmendamiseks. Selle vahendiga saate väga puhtaks treppiastmed.
Püütke seda seletada juhatusele.
Edu