Lindude toitmine ühistu territooriumil

Teised probleemid

Moderaator:Heino

Vasta
sinisilm
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:09 Mär 2011 10:49
Asukoht:Tallinn
Lindude toitmine ühistu territooriumil

Postitus Postitas sinisilm » 09 Mär 2011 11:00

Mure järgmine. Elan esimesel korrusel. Keegi agar ülmiselt korruselt on otsustanud linde toita, visates aknast välja leiba, saia, kala jne.. Minu aknaalune on pidevalt täis leivakoorikuid, suvel isegi haises kala seal. Tema vaatevälja see ilselt ei sega ja kala lehk ka temani tagasi ei jõua. Pidevalt on mu akna all kajakad, varesed, tuvid. Tuvid istuvad ka ootusärevuses nüüd minu aknal ja ootavad, mis tähendab ka seda, et aknalaud on ära roojatud nende poolt. Nüüd ühistu koosolek ja tahan oma arvamust avaldada neile. Kas on olemas kohe selline seadus, mis keelab lindude toitmise ühstu territooriumil?

Ette tänades!



MargusT
Juhatuse liige
Juhatuse liige
Postitusi:309
Liitunud:17 Juul 2008 02:57
Asukoht:Võru
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Lindude toitmine ühistu territooriumil

Postitus Postitas MargusT » 09 Mär 2011 21:30

Mure järgmine. ……. Keegi agar ülmiselt korruselt on otsustanud linde toita, visates aknast välja leiba, saia, kala jne.. Minu aknaalune on pidevalt täis leivakoorikuid, suvel isegi haises kala seal. ………….Kas on olemas kohe selline seadus, mis keelab lindude toitmise ühstu territooriumil?
Tean, et reeglina on iga kohalik omavalitsus kehtestanud oma territooriumil Heakorraeeskirjad.
Näiteks ühel KOV heakorraeeskirjast leidsin selleks sobiva punkti:
§ 4. Keelud heakorra tagamiseks
6) korrusmaja aknal, uksel ja rõdul vaipade, voodiriiete kloppimine, harjamine ning tolmu ja olmejäätmete väljaviskamine, akna välisküljele esemete ning toiduainete asetamine;



Vasta