Juhatus ei esita panga väljavõtet revidendile.

Revidentidest ja revideerimisest

Moderaator:Heino

pimeloom
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1529
Liitunud:02 Juul 2006 03:00
Asukoht:Tallinn
Re: Juhatus ei esita panga väljavõtet revidendile.

Postitus Postitas pimeloom » 18 Apr 2011 18:56

MargusT

Tunnistan oma viga, et ei vormistanud oma esimest komentaari nii, et seda tõlgendada ei saaks.
Minu jaoks on algatamine ja kokkukutsumine kaks täiesti erinevat mõistet.
Oma küsimuse: Mis asi on üldkoosoleku algatamine? küsisin ma elektrikult, kelle postitust kommenteerisin. Paraku ta mulle ei vastanud.
Oma teise lausega tahtsin juhtida tähelepanu sellele, et põhikirjaga ei saa anda revidendile õigust üldkoosolek kokku kutsuda. Ma ei ole üheski oma postituses kirjutanud, et põhikirjas ei või olla säte mis kohustab juhatust üldkoosoleku kokku kutsuma revidendi nõudmisel.

Ja lõpetuseks olen ma sunnitud juba teist korda sinu tähelepanu juhtima sellele, et siin korduvalt tsiteeritud MtÜS §20 lõige 2 algab sõnadega: Juhatus peab üldkoosoleku kokku kutsuma...



MargusT
Juhatuse liige
Juhatuse liige
Postitusi:309
Liitunud:17 Juul 2008 02:57
Asukoht:Võru
On tänanud: 11 korda
On tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: Juhatus ei esita panga väljavõtet revidendile.

Postitus Postitas MargusT » 20 Apr 2011 12:49

pimeloom kirjutas:Ja lõpetuseks olen ma sunnitud juba teist korda sinu tähelepanu juhtima sellele, et siin korduvalt tsiteeritud MtÜS §20 lõige 2 algab sõnadega: Juhatus peab üldkoosoleku kokku kutsuma...
Eks nende kirjutamiste ja arusaamistega ole nii, et lugeja kirjutajast aru saaks, tuleb kirjutajal mõte otsast lõpuni ka kirja panna, sest muidu jääb midagi suuresti arusaamatuks.

Sama asi, hea "pimeloom", Sinu teistkordsele viitele. Nägin Sinu suunatud viidet, et juhatus peab üldkoosoleku kokku kutsuma, juba esimesel korral. Aga nii nagu enne, nii Sa ei kirjuta oma mõtet ka nüüd lõpuni välja ja mulle jääb arusaamatuks, et mida Sa sellega öelda tahad. Et Sinust aru saadaks, siis kirjuta oma mõtted lõpuni välja ega jäta neid ridade vahele ega oma pähe jõlkuma. Ja siis veel heidad ette, et miks küll keegi Sinu kirjutistest aru ei saa.

See kiri jääb minu poolt, siinses temaatikas, Sinuga diskuteerimisel viimaseks.

Endiselt kaunist kevadet :)



pimeloom
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1529
Liitunud:02 Juul 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Re: Juhatus ei esita panga väljavõtet revidendile.

Postitus Postitas pimeloom » 21 Apr 2011 07:13

MargusT kirjutas: Eks nende kirjutamiste ja arusaamistega ole nii, et lugeja kirjutajast aru saaks, tuleb kirjutajal mõte otsast lõpuni ka kirja panna, sest muidu jääb midagi suuresti arusaamatuks.
Eks selle lugemisega ole ka nii, et loetakse välja seda, mida tahetakse.
Sama asi, hea "pimeloom", Sinu teistkordsele viitele. Nägin Sinu suunatud viidet, et juhatus peab üldkoosoleku kokku kutsuma, juba esimesel korral. Aga nii nagu enne, nii Sa ei kirjuta oma mõtet ka nüüd lõpuni välja ja mulle jääb arusaamatuks, et mida Sa sellega öelda tahad. Et Sinust aru saadaks, siis kirjuta oma mõtted lõpuni välja ega jäta neid ridade vahele ega oma pähe jõlkuma.
Seda seadusepügalat lugedes ei ole ju võimalik kahte pidi mõista. Ja selle alguse rõhutamisega tahtsin ma tähelepanu juhtide sellele, et üldkoosolekut ei saa kokku kutsuda revident, ka mitte siis, kui see põhikirjaga lubatud on.
Ja siis veel heidad ette, et miks küll keegi Sinu kirjutistest aru ei saa.
Lugesin oma siinse teema eelnevad postitused läbi ja mitte ei leidnud etteheidet. Üks leiab mu postitusest sõimu, teine etteheidet. Raske teist aru saada.



Roland66
Haldur
Haldur
Postitusi:826
Liitunud:02 Jaan 2008 19:41
Asukoht:Tallinn, Kohtla-Järve
Kontakt:

Re: Juhatus ei esita panga väljavõtet revidendile.

Postitus Postitas Roland66 » 21 Apr 2011 23:11

Põhiikiri on püha ja puutumatu, sinna pannakse kõik kirja, mida heaks arvame, sest see on KÜ...


www.ekomliit.ee
Kommunismi lõpp kortermajades tulenevalt RIIGIKOHTU TSIVIILKOLLEEGIUMI KOHTUOTSUSEST Eesti Vabariigi nimel Kohtuasja number 3-2-1-146-10 ja 3-2-1-50-11
KÜ - palju toredaid inimesi!
Vox populi vox Dei

Kasutaja avatar
ergon
Haldur
Haldur
Postitusi:760
Liitunud:21 Mär 2006 02:00
Asukoht:Tallinn
On tänanud: 1 kord

Re: Juhatus ei esita panga väljavõtet revidendile.

Postitus Postitas ergon » 22 Apr 2011 12:04

põhikiri ei ole ülimuslikum seadusest.



Roland66
Haldur
Haldur
Postitusi:826
Liitunud:02 Jaan 2008 19:41
Asukoht:Tallinn, Kohtla-Järve
Kontakt:

Re: Juhatus ei esita panga väljavõtet revidendile.

Postitus Postitas Roland66 » 22 Apr 2011 12:07

ergon kirjutas:põhikiri ei ole ülimuslikum seadusest.
K
ahjuks arvavad paljud, et teeme KÜ ja siis saame põhikirja panna küõike, mida soovime.


www.ekomliit.ee
Kommunismi lõpp kortermajades tulenevalt RIIGIKOHTU TSIVIILKOLLEEGIUMI KOHTUOTSUSEST Eesti Vabariigi nimel Kohtuasja number 3-2-1-146-10 ja 3-2-1-50-11
KÜ - palju toredaid inimesi!
Vox populi vox Dei

Vasta