Vee soojendamine

Üldised teemad ühistu majandamisest

Moderaator:Heino

Lennujaam
Üüriline
Üüriline
Postitusi:37
Liitunud:01 Apr 2009 22:58
Asukoht:Tallinn
Re: Vee soojendamine

Postitus Postitas Lennujaam » 28 Juul 2014 16:58

Vabandust .Kütte arve e.nn.tsirkulatsioon oli 20 € Vee soojendamine oli 3411 Tall:Küte mis lubas.Algarvestus. Kui ei tarvita,maksad 3-toal .krt ees t20 €
kütet.Ole Lauladsmaal või selle taga.Ole Pärnus ja kui tuled ootab sind 80€ küttearve( mis siis ,et sooja vett ei vajanud,oldi"valmis" seda sulle andma)



Kasutaja avatar
ergon
Haldur
Haldur
Postitusi:760
Liitunud:21 Mär 2006 02:00
Asukoht:Tallinn
On tänanud: 1 kord

Re: Vee soojendamine

Postitus Postitas ergon » 29 Juul 2014 10:36

Soevesi tsirkuleerib igal juhul, oled sa kodus või ei. Mingi viga võib sisse tulla sellega, et vee näidud ei ole võetud ühel ajal ja mõned jätavad selle üldse esitamata. Konkreetselt on raskme midagi rääkida kõiki fakte teadmata.



vorkpallur
Üüriline
Üüriline
Postitusi:43
Liitunud:06 Nov 2014 17:58
Asukoht:Tallinn

Re: Vee soojendamine

Postitus Postitas vorkpallur » 14 Jaan 2015 21:48

Kui mul oleks 17 eur vee soojendamise hind, siis ma paneks enda korterisse boiler ja soojendaks ise seda vett :) Tasuks kiiresti ära.



Uutma
Juhatuse liige
Juhatuse liige
Postitusi:274
Liitunud:12 Aug 2006 03:00
Asukoht:Tallinn, Roopa 12

Re: Vee soojendamine

Postitus Postitas Uutma » 14 Jaan 2015 21:54

vorkpallur kirjutas:Kui mul oleks 17 eur vee soojendamise hind, siis ma paneks enda korterisse boiler ja soojendaks ise seda vett :) Tasuks kiiresti ära.
Olen seisukohal, et kui maja keldrisse on ette nähtud boiler, mis peab tagama sooja vee olemasolu, siis on tegemist kaasomandi esemega ja kulu tuleb katta kaasomanikel vastavalt oma kaasomandiosa suurusele sõltumatult korterites olevatest lisaboileritest.
Elektriga vee soojendamine on üksjagu kallis lõbu sõltumatult korterites või keldris olevatest boileritest. Seega oluliselt mõistlikum võiks olla alternatiivse kütteallika valik. Kusjuures ma ei imestaks üldse kui vaakumtorudega päikeseküte isegi muudest allikatest tasuvam võiks juba olla.


See on kõigest minu arvamus. Teistel võivad olla erinevad arvamused. Vastavalt PS § 146-le mõistab õigust ainult kohus.

Vasta