Uue juhatuse valimine

Juhatuse liikmetest ja juhatuse liikmetele

Moderaator:Heino

Vasta
Naaber
Üüriline
Üüriline
Postitusi:2
Liitunud:24 Mär 2021 18:09
Uue juhatuse valimine

Postitus Postitas Naaber » 24 Mär 2021 18:19

Tere. Toimub korraline korteriühistu juhatuse valimine. Juhatuse liikme kandidaat küll enda poolt hääletada ei saa, samas aga kuulub talle majas korter. Kas olukorras kus juhatuse liikme kandidaat volitab oma hääleõiguse edasi on volitatud isikul juriidiline õigus hääletada korteri tegeliku omaniku poolt?Lugupidamisega, ettetänades.



Natali
Liige
Liige
Postitusi:98
Liitunud:14 Okt 2007 19:25
Asukoht:Väike-Maarja

Re: Uue juhatuse valimine

Postitus Postitas Natali » 26 Mär 2021 08:51

Milles probleem on? Kas te ei soovi antud isikut juhatusse? Kas teil on vaid 1-liikmeline juhatus ja ainult 1 kandidaat? Sel juhul eegi ei keela ju juhatusse pakkuda teisi kandidaate, ei pea ju hääletama vaid ühe poolt, kuid iga kandidaat peab andma muidugi oma nõusoleku, et soovib kandideerida. Mis teie põhikiri üldse ütleb juhatuse kohta?



Naaber
Üüriline
Üüriline
Postitusi:2
Liitunud:24 Mär 2021 18:09

Re: Uue juhatuse valimine

Postitus Postitas Naaber » 26 Mär 2021 09:41

meil hakkab ühistus uue juhatuse valimine, kolme liikmeline saab olema, aga meil on tekkind majas kaks leeri kes oma kanditaate üles seavad, oletame et mina tahan ka kanditeerida juhatusse aga enese poolt ma hääletada ei saa, aga kui ma volitan ennast kedagi esindama , kas ta saab minu poolt hääletada , näiteks on mul korter nr. 15 ja annan volituse kellelgi kes esindab korter 15. kas ta saab minu kui tegeliku korteri omaniku eest hääletada



Natali
Liige
Liige
Postitusi:98
Liitunud:14 Okt 2007 19:25
Asukoht:Väike-Maarja

Re: Uue juhatuse valimine

Postitus Postitas Natali » 26 Mär 2021 10:20

Leidsin sellise asja: https://www.omanikud.ee/uudised/aid-354 ... A4%C3%A4l-
Lugege palun, sealt selgub, et pole vajalik, et kõik selle kandidaadi poolt oleks. :)



Natali
Liige
Liige
Postitusi:98
Liitunud:14 Okt 2007 19:25
Asukoht:Väike-Maarja

Re: Uue juhatuse valimine

Postitus Postitas Natali » 26 Mär 2021 10:29

Sellest enda poolt hääletamise asjast pole ma ikka veel aru saanud, otsime veel.



jekolos
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:03 Juul 2022 11:55

Re: Uue juhatuse valimine

Postitus Postitas jekolos » 03 Juul 2022 12:06

Palun abi kuidas edasi toimida. ostis Klicst HP läpaka 350 eur. 2,5 kuud töötas, siis enam aku ei laadinud. Viisn garantiiremonti ( 23 päeva garantiiremondis) , ja sain sellise vastuse: klaviatuuri all, akul ja emaplaadi peal on vedeliku kahjustused, kahjustused võivad olla progresseeruvad, laadija töötab. Pakkumine koostatud akule 60,41€+km, emplaadile 636,37e ja vahetusele 35,83€+ km. Kuna olen ainuke kasutaja, siis tean täpselt et arvutile midagi ei ole ajanud. Kaupluses pakuti et kahjustused võisid ka tekkida käte niiskusest .... Kas saab kindlaks teha kas kahjustused tekkisid 3 kuu jooksul või hiljem. Kuidas oleks õigem edasi toimida ...



deool
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:04 Juul 2022 16:44

Re: Uue juhatuse valimine

Postitus Postitas deool » 04 Juul 2022 16:44

Kui Sinu Klics HP klapp töötas 2,5 kuud, siis lõpetas aku laadimise, võid minna aadressile https://remhol.ee/ . Soovitan teil selle teenusega ühendust võtta mitmel põhjusel, alates töö kvaliteedist ja lõpetades töö kiirusega. Juhid vastavad kiiresti kõikidele teie küsimustele ja võite olla kindel tehtud töö kvaliteedis.



Vasta