Portaali populaarsus

Erinevad teated ja soovitused. Jäta siia ka oma ettepanekud. Alafoorumit saab lugeda ka anonüümselt

Moderaator:Heino

Vasta
Valge
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1206
Liitunud:06 Apr 2006 03:00
Asukoht:Tallinn
Portaali populaarsus

Postitus Postitas Valge » 21 Juun 2006 02:24

Kuidas oleks võimalik siia foorumisse/portaali rohkem oma isiklike arvamuste avaldajaid juurde saada? Olen soovitanud seda portaali oma tuttavatele ja nii on teinud ilmselt ka teised. Sellele vaatamata on arvamuste avaldajaid vähemuses. Liikmeid aga juba päris palju.
Minu arvamus on, et ei ole rumalaid mõtteid/arvamusi, vaid inimese on alati kasvuruumi ja nii ma ei häbene oma arvamust avaldada, sest selle läbi kasvan ka ise.
Peale selle ei tohiks olla vastustes pahatahtlike repliikidega ründajaid, sest see peletab rohkem vaos hoitud inimesi, kelle arvamus on samuti väga oluline.
Peale selle on Eesti Korteriühistute Liidu koduleht ikka veel kasvuraskustes ja vist veidi väsinud (mõte ei ole halvustada antud portaali).
Minu arvates on Kõ Abi portaalil potentsiaali edasi minna, arutada küsimusi aktiivsemalt kui kunagi varem,avaldada artikleid ja tegeleda Kõ-de huvis vaid positiivses suunas. Mis portaali rahvas arvab?



Vasta