Üldkoosolek ja päevakorraväline punkt aastaaruann

Korteriühistu juhatuse, üldkoosoleku ja teised teemad

Moderaator:Heino

Vasta
krissu33
Üüriline
Üüriline
Postitusi:5
Liitunud:30 Aug 2013 10:00
Asukoht:Eesti
Üldkoosolek ja päevakorraväline punkt aastaaruann

Postitus Postitas krissu33 » 27 Apr 2017 23:10

Seinal koosoleku kutse ja bilanss. Punkti aastaaruande kinnitamine polnud.
Teemana võeti üles, et vaja on kinnitada aastaaruanne. Muuhulgas väideti, et aruande lisasid olema ei pea ehk bilansist piisas ehk oli võimalus tutvuda. (varem oli vaja, kas midagi on aruandluses muutunud?)

Vaidlustasin hääletuse, kuid keegi ei kuulanud. Protokollijat ei valitud, seega minu vastuväidet keegi protokolli ei lisa.

Küsimus: kuidas ma pean tegutsema, kuna vastu võeti otsus punkti kohta, mida päevakavas ei olnud?
Ja kui protokollija ja juhataja valimine pole meil kombeks, kas kõik on ok ja otsused peavad?



ennkippel
Haldur
Haldur
Postitusi:669
Liitunud:26 Veebr 2011 12:54
Asukoht:Põltsamaa Ringtee
On tänatud: 5 korda

Re: Üldkoosolek ja päevakorraväline punkt aastaaruann

Postitus Postitas ennkippel » 28 Apr 2017 00:14

Teil 3 kuud alates koosolekust esitada avaldus kohtusse lihtmenetluseks, koosoleku lisaks esitage eriarvamus ja koopia tehke ka sellest. Kohus muudab koosoleku kehtetuks(seda tehakse kirjalikult ja rikkumisi on mitu ning kahtlus võimalikus pettuses üleval). Soovitan audiitori kontrolli.



krissu33
Üüriline
Üüriline
Postitusi:5
Liitunud:30 Aug 2013 10:00
Asukoht:Eesti

Re: Üldkoosolek ja päevakorraväline punkt aastaaruann

Postitus Postitas krissu33 » 28 Apr 2017 00:51

Audiitor maksab, rmp usun on korras. Ja mida auditeerida, kui protokoll on selline, nagu sooviti? Ma ei tea, kes endale sobiva mälu järele hääli luges.
Ühistu on kaaperdanud punt pensionäre, kel osalejatest häälteenamus, ja teisiti mõtlejad on vastutöötajad.

Kui pöördungi kohtusse, siis kuidas tõendada?
Tahaks saata signaali, et see pole ok.



Vasta