haisevad naabrid...:(

Tahad kurta oma head või halba saatust või on mingi muu probleem? Aga palun.

Moderaator:Heino

Vasta
Bestikas
Üüriline
Üüriline
Postitusi:1
Liitunud:19 Juun 2008 23:41
Asukoht:tartu anne 53
haisevad naabrid...:(

Postitus Postitas Bestikas » 20 Juun 2008 00:02

Mida saaksin teha naabriga,kelle korter nii meeletult haiseb et mina oma uksest välja ei lähe enam oma 2 väikse lapsega:( 5 aastane ei taha ise minna ja 10 kuune ei oska veel midagi öelda...aga mul endal küll okse kurgus,kui uxest kiiruga sisse või välja käin:( ja tuttavad ka kõik imestavad et sellised elavad kõrval:(
Kahju aind et pistikupesadest hais juba ka minu tuppa hakkab tulema ja ma ei kujuta ette mis suvel siis kui väljas 28 kraadi sooja on:( Kas siis pean elamagi haisus :(
Aga ega keegi teda(naabrit) parandada ka ei saa vast:(

mis õigused mul on ??? kas ongi üldse midagi teha???

ma ise üürin seda korterit ja ei tahax ära küll kolida...kuigi mõte on küll läbi käind peast et sellises haisus ei kannata elada :cry: :(

:?: :?: :?: :?: :?:
Viimati muutis Bestikas, 20 Juun 2008 10:16, muudetud 1 kord kokku.



Kasutaja avatar
Heino
Administraator
Administraator
Postitusi:1399
Liitunud:29 Jaan 2006 02:00
Asukoht:Harjumaa, Saue vald
On tänanud: 10 korda
On tänatud: 4 korda
Kontakt:

Re: APPI-no andke abi

Postitus Postitas Heino » 20 Juun 2008 08:16

Korterite vahelisi probleeme saavad eelkõige lahendada omanikud. Soovitan pöörduda oma korteri omaniku poole. Kas sa ise ei ole pöördunud haisva korteri omaniku poole?


Külasta ka Korteriühistu Abi Facebooki fännilehte

leammj
Haldur
Haldur
Postitusi:612
Liitunud:29 Juul 2006 03:00

Re: haisevad naabrid...:(

Postitus Postitas leammj » 25 Juun 2008 11:16

Siin võib pöörduda tervisekaitse või siis tarbijakaitse poole, Sest sinu kui naabri eraelu on rikutud, Juhatus siin küll ei saa seda probleemi lahendada. Sest siin on ikkagi naabrite omavaheline asi. Kuid siin peaks ikkagi sekkuma tervisekaitse. Usun et , netist leiad nende kontakti.



k24
Juhatuse esimees
Juhatuse esimees
Postitusi:491
Liitunud:21 Veebr 2007 02:00
Asukoht:Haapsalu

Re: haisevad naabrid...:(

Postitus Postitas k24 » 25 Juun 2008 15:34

Pead KOS § 14 alusel nõudma, et naaber oma korteri võõrandaks, kui end parandada ei suuda ja haisu ei likvideeri. Kui Tervisekaitse fikseeriks, et hais on su tervisele ohtlik, siis on see tõend, et asi on tõsine ja võõrandamise nõue võib sul ka õnnestuda.



pimeloom
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1529
Liitunud:02 Juul 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Re: haisevad naabrid...:(

Postitus Postitas pimeloom » 25 Juun 2008 17:02

k24 kirjutas:Pead KOS § 14 alusel nõudma, et naaber oma korteri võõrandaks, kui end parandada ei suuda ja haisu ei likvideeri. Kui Tervisekaitse fikseeriks, et hais on su tervisele ohtlik, siis on see tõend, et asi on tõsine ja võõrandamise nõue võib sul ka õnnestuda.
Teemaalgataja on üürnik. Tema ei saa KOS alusel midagi nõuda. Võõrandamisnõude esitamise üle otsustavad korteriomanikud häälteenamuse teel. Ja selle otsuse peale võib see probleemne omanik vilistada. Siis tuleb anda hagi kohtusse. Kohtutee on pikk.



k24
Juhatuse esimees
Juhatuse esimees
Postitusi:491
Liitunud:21 Veebr 2007 02:00
Asukoht:Haapsalu

Re: haisevad naabrid...:(

Postitus Postitas k24 » 26 Juun 2008 08:33

pimeloom kirjutas:Teemaalgataja on üürnik. Tema ei saa KOS alusel midagi nõuda. ....
Niipalju saab üürnik teha, et võib omanikult vastava volituse võtta nende asjade ajamiseks.



Vasta