KÜ juhatus passiivne ning kohustused täitmata

Juhatuse liikmetest ja juhatuse liikmetele

Moderaator:Heino

Vasta
kmustkivi
Üüriline
Üüriline
Postitusi:2
Liitunud:18 Jaan 2011 10:28
Asukoht:Tartu
KÜ juhatus passiivne ning kohustused täitmata

Postitus Postitas kmustkivi » 18 Jaan 2011 10:47

Tere,

Otsisin foorumis, aga päris sarnast teemat ei leidnud.

Oleme suure KÜ-ga ühes pajas olev eramaja - prügivedu, kanalisatsioon ja maa ühine. Ühistuga suhtlemine on nigel, sest maja üürnikud passiivsed ning ühistu juhataja elab nüüd juba hoopis teises elukohas ning ei kipu probleemidest osa võtma.

Olen korduvalt juhtinud tähelepanu olmeteenuste (prügivedu, koristustööd jm), ent asjata. Passiivsetelt üürnikelt tuge ei ole samuti saanud.

Kas mul on seaduslikult mingi võimalus keelduda olematute teenuste eest maksmast?


Tänades,



pimeloom
Linnapea
Linnapea
Postitusi:1529
Liitunud:02 Juul 2006 03:00
Asukoht:Tallinn

Re: KÜ juhatus passiivne ning kohustused täitmata

Postitus Postitas pimeloom » 18 Jaan 2011 11:05

Aga mis sunnib teid prügiveo-, kanalisatsiooni-, koristus- jm teenust KÜ-lt ostma? Ja see, et teil maa on ühine... sellest ei saa ma midagi aru.



Roland66
Haldur
Haldur
Postitusi:826
Liitunud:02 Jaan 2008 19:41
Asukoht:Tallinn, Kohtla-Järve
Kontakt:

Re: KÜ juhatus passiivne ning kohustused täitmata

Postitus Postitas Roland66 » 18 Jaan 2011 11:24

Soovitan pöörduda KOV poole, kui on tegemist prügiveo halva korraldusega. Igas KOV-s on vastu võetud avaliku korra eeskiri, prügiveo eeskiri jne, mis sisaldavad ka sunnimehhanisme ja sanktsioone korra vastu eksijaid. Jõudu


www.ekomliit.ee
Kommunismi lõpp kortermajades tulenevalt RIIGIKOHTU TSIVIILKOLLEEGIUMI KOHTUOTSUSEST Eesti Vabariigi nimel Kohtuasja number 3-2-1-146-10 ja 3-2-1-50-11
KÜ - palju toredaid inimesi!
Vox populi vox Dei

kmustkivi
Üüriline
Üüriline
Postitusi:2
Liitunud:18 Jaan 2011 10:28
Asukoht:Tartu

Re: KÜ juhatus passiivne ning kohustused täitmata

Postitus Postitas kmustkivi » 18 Jaan 2011 11:56

Tänan Roland66. Uurin KOV seisukohta.

Pimeloom - jättes muud põhjused välja ütlemata, siis oma prügikast ei lahenda olukorda kui koduhoov on võõra üleajava kasti prügist lagastatud.



Vasta